zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!
Symulatory

TransOcean: Transport Morski STEAM

Dostępny Wysyłka 1 min
pl
steam
14.90 zł 4.90 zł lub 49pkt
Znalazłeś taniej?
Zgłoś nam!
Bananki.pl Bananki.pl Wysyłka Produkt cyfrowy

Zgłoś nam gdzie znalazłeś taniej grę

Opis gry

TransOcean: Transport Morski STEAM

 

Trans Ocean jest grą stworzoną przez niemieckie studio Astragon, w konwencji strategicznej z elementami ekonomii. Wcielamy się w prezesa firmy transportowej, przewożącej różnorodne towary drogą morską i staramy się jak najlepiej wykonać dostępne w grze kontrakty.

tr

Na początku rozgrywki mamy do dyspozycji jedynie podstawowe jednostki oraz licencje na przewóz podstawowych i najtańszych towarów. W kolejnych etapach rozgywki zdobywamy coraz więcej kontrachentów oraz rozwijamy naszą flotę transportową co daje nam możliwość przewozu droższych trowarów oraz zdobywanie prestiżu. Rozwój firmy pociąga za sobą konieczność inwestowania w nowe statki oraz ulepszanie ich. Należy pamiętać, również o niezbędnych przeglądach technicznych jak i naprawach. Gra umożliwia nam również zaobserwowanie procesów związanych z załadunkiem jak i wymianą towarów w dokach.

 

Wszelkie prowadznie interesów oraz zarządzanie flotą statków ułatwia przejrzysty panel, w którym w całości możemy zarządzać naszą firmą transportową. Gra charakteryzuje się również zmiennymi uwarunkowaniami rynku i ekonomią, które są uzależnione od sytuacji gospodarczej państw, stanem giełd papierów wartościowych czy też spółkami obsługiwanymi przez naszą firmę.

 

Twórcy gry dali nam mozliwość dwóch widoków rozgrywki. Pierwszy z nich ukazuje mapę świata ze wszystkimi aktualnie realizowanymi zleceniami przez naszą firmę. W tym trybie mamy możliwość dokonywania operacji finansowo - biznesowych jak i również możliwość rozbudowywania floty. Po dopłynieciu danego statku z dostawą towarów możemy przełączyć sie w drugi typ widoku i nadzorować wymianę towarową jak i również, spoglądać na ruch poszczególnych maszyn i statków transportowych wpływających do portu.

  

 

 

Video

Instrukcja
1

Pobierz klienta STEAM ze strony
store.steampowered.com

 

2

Zarejestruj się lub zaloguj na własne konto

 

3

Wpisz zakupiony klucz a pobieranie gry rozpocznie się automatycznie

 

Jak dodać klucz STEAM?

Obejrzyj film:    

W przypadku zakupu Gifta należy zaakceptować kod z otrzymanego linka (prezentu), uprzednio logując się do konta. 

Wymagania minimalne

  • Windows Vista/7/8
  • Intel Core i3 2.6GHz
  • 4GB
  • 2GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • 3GB

Wymagania zalecane

  • Windows Vista/7/8
  • Intel Core i3 2.6GHz
  • 4GB
  • 2GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • 3GB