zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
Total War

Total War: Warhammer 2 CDKey, Klucz STEAM

PREORDER
eu
steam
229.90 zł lub 2299pkt
Znalazłeś taniej?
Zgłoś nam!
Bananki.pl Wysyłka Produkt cyfrowy

Zgłoś nam gdzie znalazłeś taniej grę

Opis gry

Total War: Warhammer II CDKey, Klucz STEAM

 

Total War: Warhammer II to kontynuacja wydanego w 2016 roku przez Creative Assembly turowego RTSa. Twórcy ponownie przenoszą gracza do uniwersum marki Warhammer. Kampania rozgrywa się w czterech kontynentach Ulthan, Naggaroth, Południowych Ziemiach oraz Lustrii (poprzednio był to tylko Stary Świat). Do wyboru masz aż cztery grywalne rasy - elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie oraz skaveni. Frakcje te rywalizują między sobą o władzę i kontrolę nad Wielkim Wirem.

 

Twórcy postawili na sprawdzone rozwiązania, a co za tym idzie sama rozgrywka nie została nader zmieniona. Tak jak i w poprzedniej części tak i tym razem na mapie strategicznej ruch odbywa się turowo. W tym czasie planujemy rozmieszczenie armii, zarządzamy gospodarką, rozbudowujemy miasta oraz podejmujemy decyzje dotyczące rozwoju technologii. W czasie rzeczywistym przyjdzie nam toczyć dynamiczne i wyjątkowo wymagające bitwy.

 

Wśród nowości znajdziemy m.in. dostępność aż czterech, nowych, grywalnych frakcji. Frakcje te posiadają swoje unikalne cechy, jednostki oraz bohaterów. Twórcy poddali odświeżeniu strukturę kampanii, która dotyczy stricte przejęcia władzy nad Wielkim Wirem. Każda z ras może wykonywać szereg rytuałów, co wpływa na zachowanie wiru. Zjawisko to ma istotny wpływ na rozwój zabawy.

Video

Instrukcja
1

Pobierz klienta STEAM ze strony
store.steampowered.com

 

2

Zarejestruj się lub zaloguj na własne konto

 

3

Wpisz zakupiony klucz a pobieranie gry rozpocznie się automatycznie

 

Jak dodać klucz STEAM?

Obejrzyj film:    

W przypadku zakupu Gifta należy zaakceptować kod z otrzymanego linka (prezentu), uprzednio logując się do konta. 

Wymagania minimalne

  • Nie zostały jeszcze ogłoszone

Wymagania zalecane

  • Nie zostały jeszcze ogłoszone