zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!
Starcraft 2

Starcraft 2: Heart of the Swarm + Wings of Liberty CDKey, Klucz

Dostępny Wysyłka 1 min
eu
official
59.90 zł 37.90 zł lub 379pkt
Znalazłeś taniej?
Zgłoś nam!
Bananki.pl Wysyłka Produkt cyfrowy

Zgłoś nam gdzie znalazłeś taniej grę

Plusy

 • Dwie najlepsze gry RTS w jednym pakiecie

Minusy

 • Są jakieś? :)

Opis gry

Starcraft 2 Heart of the Swarm CDKey, Klucz

 

StarCraft II: Heart of the Swarm to drugi epizod zapowiedzianej trylogii znakomitych gier strategicznych, wyprodukowany przez studio Blizzard Entertainment.

 

Drugi epizod kontynuuje wątki fabularne przedstawione w serii Starcraft. Tym razem jednak kampania dla jednego gracza skupia się wokół rasy Zergów. Wcielamy się w niej w postać Kerrigan – kobiety, która niegdyś była człowiekiem. Została jednak schwytana przez Zergów i przekształcona na ich wzór. Po pewnym czasie stała się przywódczynią rasy, prowadząc swoje dzieci ku niezaprzeczalnemu zwycięstwu. Kampania Heart of the Swarm jako jedyna skupia się na konkretnej postaci, wprowadzając do gry elementy RPG. Gracze mogą rozwijać swoją bohaterkę w sposób, jaki pasuje im najbardziej.

 

Rozszerzenie przynosi także szereg zmian dla rasy Zergów. Pojawiają się przede wszystkim nowe jednostki, które do tej pory pozostawały w strefie koncepcji. Część starych również doczekała się szeregu modyfikacji oraz usprawnień. Ponadto Zergowie mogą teraz transformować powierzchnię planety na której walczą, aby w późniejszym czasie postawić na niej nieduże budynki.

 

Usprawnieniu uległ także balans ras w trybie dla wielu graczy, aby każdy gracz startował z podobnymi możliwościami, a o zwycięstwie decydowały jego umiejętności taktycznego myślenia.

 

 

Starcraft 2 Wings of Liberty CDKey, Klucz EU

 

StarCraft II: Wings of Liberty to kontynuacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier strategicznych XX wieku. Stworzona została przez doskonale znane ze swojego kunsztu studio deweloperskie – Blizzard Entertainment. Początkowo StarCraft II miał stanowić jedną całość, jednak po przemyśleniach dewelopera tytuł został podzielony na trzy części, a każda z nich będzie opowiadać o losach jednej rasy.

 

Wings of Liberty skupia się zatem na rasie Terran, a konkretnie na losach niejakiego Jima Raynora, znanego bohatera z części pierwszej. Według lokalnego prawa jest on aktualnie rebeliantem, który będzie musiał stawić czoła nacierającej rasie Zergów, poszukującej cennego artefaktu. Oczywiście podczas długiej kampanii nie mogło również zabraknąć zaawansowanych technicznie Protossów, z którymi również przyjdzie nam walczyć.

 

StarCraft II posiada rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jednak jego głównym silnikiem napędowym jest tryb wieloosobowy. To właśnie dzięki idealnie skonstruowanej rozgrywce wieloosobowej tytuł ten zyskał wielką popularność. Blizzard znany jest z tego, iż potrafi idealnie wyważyć poszczególne strony konfliktu, aby żadna z nich nie miała przewagi nad resztą. Liczą się jedynie umiejętności samych graczy oraz ich indywidualny styl gry.

 

Oczywiście najbardziej zauważalną zmianą w stosunku do części pierwszej jest oprawa graficzna, która została przystosowana do wymagań XXI wieku. Dzięki zastosowaniu szeregu zaawansowanych efektów, zmagania dwóch armii wyglądają epicko i potrafią cieszyć oko. Nie zmieniła się natomiast gry walność, która od kilkunastu lat stoi na najwyższym poziomie.

 

 

Video

Wymagania minimalne

 • Windows XP/Vista/7
 • Pentium D 820 2.8GHz
 • 2GB
 • GeForce 7600 GS Asus Silent Edition / Radeon X800 SE
 • 20GB

Wymagania zalecane

 • Windows XP/Vista/7
 • Core 2 Duo E6600 2.4GHz
 • 2GB
 • GeForce 8800 GTS 512MB / Radeon HD 4850
 • 20GB