zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
Pro Evolution Soccer

Pro Evolution Soccer 2018 CDKey, Klucz STEAM

niedostępny
eu

steam
154.90 zł lub 1549pkt
Znalazłeś taniej?
Zgłoś nam!
Bananki.pl Wysyłka Produkt cyfrowy

Zgłoś nam gdzie znalazłeś taniej grę

Screeny

Opis gry

Pro Evolution Soccer 2018 CDKey, Klucz STEAM

 

Pro Evolution Soccer 2018 kolejna część popularnego i nader wymagającego symulatora piłki nożnej, stworzonego przez Konami. Tym razem twórcy zaproponowali graczom system Real Touch +, który zdecydowanie poprawia kontrolę nad piłką. Chociaż był on już dostępny w poprzednich wersjach gry tym razem skupia się również na ciele zawodnika, co przekłada się na animacje rozgrywki. Modyfikacji poddano samo tempo gry, które zostało zwolnione. Zabieg ten sprawił, że rozgrywka stała się bardziej realistyczna.

Poza klasycznymi trybami gry, takimi jak prowadzenie wybranego zespołu przez cały sezon, istnieją również nowe jak na przykład kooperacja dwóch lub trzech osób. Ostatecznie powraca randomowy wybór meczy na potrzeby szybkich wyzwań.

Pro Evolution Soccer 2018 cechuje się przyjemną dla oka, dobrze zaprojektowaną grafikę. Studio Konami wykorzystało w tym celu technologię Real Capture, dzięki czemu ruch wszystkich graczy wydaje się bardziej realistyczny podczas gry. Ponadto uległy znacznej poprawie modele zawodników oraz modele stadionów (w tym odwzorowanie światła, murawy oraz szeregu innych detali). 

Video

Instrukcja
1

Pobierz klienta STEAM ze strony
store.steampowered.com

 

2

Zarejestruj się lub zaloguj na własne konto

 

3

Wpisz zakupiony klucz a pobieranie gry rozpocznie się automatycznie

 

Jak dodać klucz STEAM?

Obejrzyj film:    

W przypadku zakupu Gifta należy zaakceptować kod z otrzymanego linka (prezentu), uprzednio logując się do konta.