zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!

Gildie

Chcesz otrzymać jeszcze więcej?

Dołącz do gildii już dzisiaj!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowy atrakcyjny system partnerski, który umożliwi Twojej ekipie zgarnianie większych bonusów!

 

Aby zwiększyć liczbę korzyści gwarantowaną w sklepie FabrykaKluczy.pl możecie założyć Gildię. Te największe i najaktywniejsze z nich otrzymają większą ilość punktów partnerskich przy każdym zakupie. Mnożnik procentowy znajdziecie w panelu swojej gildii. Pamiętajcie! Punkty partnerskie służą np. do obniżenia kwoty wybranego produktu lub do zakupu dowolnego kodu z naszej oferty. Więcej znajomych = więcej punktów = więcej korzyści!

 

Czym są Gildie?

Wszelkie informacje znajdziecie właśnie na tej stronie :)

 
1.

Aby zobaczyć szczegóły dotyczące Twojej gildii musisz zalogować się do swojego konta na FabryceKluczy.

2.

Na koncie możesz sprawdzić nazwę Gildii oraz ilość aktywnych członków

 
3.

To Guild Master decyduje jakich użytkowników chce dodać do grupy. Wystarczy podać adres email rekruta i zatwierdzić wybór. Warunek konieczny! Osoba ta musi być zarejestrowana w naszym sklepie!

4.

W panelu w jasny i czytelny sposób możesz śledzić aktywność wszystkich członków swojej drużyny :).

 
5.

Potrzebujesz szybkiego kontaktu z szefem/bossem/głową rodziny :P? Jednym kliknięciem możesz skorzystać z opcji szybkiej wiadomości.

6.

W zależności od aktywności członków Gildii wykres ten umożliwi Ci sprawdzenie jaki próg bonusów należy się aktywnym użytkownikom.

 
7.

Gildia to nie tylko dodatkowe punkty rabatowe, ale i specjalne promocje na wybrane produkty!

 

 

Uwaga! Nieaktywni członkowie nie wliczają się do rabatu końcowego. Aby utrzymać aktywność należy dokonać przynajmniej jednego zakupu w przeciągu dwóch miesięcy.

 

Co zrobić, aby założyć gildię?

 

Nic prostszego :) Wystarczy, że zgłosi się do nas mailowo osoba, która pragnie zostać Guild Masterem. To Szefu decydować będzie o przyjmowaniu oraz usuwaniu członków obecnego składu. Guild Master będzie mógł również wybrać awatar swojej gildii, aby wyróżniała się ona na tle innych ekip.

 

Na co czekasz? Zbierz znajomych i korzystaj!