zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
Anno - seria strategii Anno 2070 CDKey, Klucz UPLAY 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Anno 2070 CDKey, Klucz UPLAY   Ekolodzy o zgrozo mieli sporo racji. Dekady ekologicznych zaniedbań przyczyniły się do katastrofy - wody,  na skutek podniesienia poziomu oceanów, zalane zostały ogromne połacie lądów. Zasoby kopalin nikną w oczach, a dalsza degradacja natury grozi kolejnym katastrofom.   Tymczasem mimo apokaliptycznej wizji, widać nutkę optymizmu. Ziemia jest pełna wysp czekających na kolonizację i dających szansę odnowy. Sęk w tym – jak miałaby ona wyglądać? Bo Global Trust oraz Eden Initiative mają całkiem róże wizje przyszłości, ale jest jeszcze trzecia strona medalu – SAAT. Tutaj Technosi nie dominują jako gracze, jedynie pomagają tym, co są w stanie zapłacić za ich umysły. Umysły, zdolne opracować wydajniejsze technologie zakładów przemysłowych oraz odkrywające niezbadane dotąd pokłady zasobów, to umożliwi dzięki podwodnym instalacjom swobodny dostęp do zasobów dna oceanów. Tutaj nie ma sielanki, ale ciężka praca czeka gracza, nad doskonaleniem niedoskonałego świata w imię przetrwania.    

Anno - seria strategii Anno 2070 Deep Ocean DLC CDKey, Klucz UPLAY 27.90zł lub 279pkt Kup! Więcej info

Anno 2070 Deep Ocean DLC CDKey, Klucz Anno 2070: Deep Ocean do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry.   Ekolodzy, o zgrozo mieli sporo racji. Dekady ekologicznych zaniedbań przyczyniły się do katastrofy - wody,  na skutek podniesienia poziomu oceanów, zalane zostały ogromne połacie lądów. Zasoby kopalin nikną w oczach, a dalsza degradacja natury grozi kolejnym katastrofom. Tymczasem mimo apokaliptycznej wizji, widać nutkę optymizmu.   Ziemia jest pełna wysp czekających na kolonizację i dających szansę odnowy. Sęk w tym – jak miałaby ona wyglądać? Bo Global Trust oraz Eden Initiative mają całkiem róże wizje przyszłości, ale jest jeszcze trzecia strona medalu – SAAT. Tutaj Technosi nie dominują jako gracze, jedynie pomagają tym, co są w stanie zapłacić za ich umysły. Umysły, zdolne opracować wydajniejsze technologie zakładów przemysłowych oraz odkrywające niezbadane dotąd pokłady zasobów, to umożliwi dzięki podwodnym instalacjom swobodny dostęp do zasobów dna oceanów.   Tutaj nie ma sielanki, gracza czeka jedynie ciężka praca nad doskonaleniem niedoskonałego świata, w imię przetrwania.    

Anno - seria strategii Anno 2205 CDKey, Klucz Uplay 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

Anno 2205 CDKey, Klucz Uplay Wysyłka najpóźniej w dniu premiery, która aktualnie zapowiedziania jest na Listopad 2015 roku.   Studio Blue Byte, po bardzo udanym Anno 2070, tym razem zabierze nas w trochę bardziej odległą przyszłość. W tej odsłonie zajmiemy sie podbojem i eksploracją kosmosu.    Rok 2205 na Ziemi cywilizacja rozwinęła się na tyle, że może z powodzeniem rozpocząć podbój kosmosu. Gracz będzie w związku z tym prowadził podwójną rozgrywkę. Część gry odbywa się jak dotąd na ziemi, a część równocześnie w kosmosie. Na Ziemi (czego można się spodziewać po ziemianinach :) ) toczy się wielki konflikt. Głównym jego powodem jest walka o surowce naturalne rozpętana przez największe mocarstwa. Jak nie trudno się domyślić bogactwa naturalne Ziemi powoli się kończą. A gdyby tak wyruszyć na Księżyć i wykorzystać go jak nowe źródło surowców? Tak właśnie zaczyna się wyścig o wpływy na Naturalnej Orbicie Ziemii, w którym gracz będzie miał możliwość uczestniczyć.   Rozgrywka bardzo podobna jest do tej znanej z Anno 2070 i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ obie produkcje są od siebie nie tak bardzo odległe czasowo (jakieś 135 lat). Na szczęście dodatkowym smaczkiem jest gra równocześnie na Ziemi i na Księżycu. Gracz ma za zadanie założenie kolonii dla Ziemian, których następnie wyśne na orbitę i każe im bez wytchnienia pracować :) Budynki kosmiczne różnią się od tych ziemskich, są bardziej futurystyczne i stylistyką nawiązują do standardów sci-fi. Mają one oczywiście różne funkcje - produkcyjne oraz usługowe. Naszym obowiązkiem jest dbanie o to żeby pracownikom kolonii żyło się dostatnio :)   Na Ziemi gramy na mapach składających się z wysp połączonych ze sobą wielkimi mostami. Rozgrywka ziemska prawie nie różni się od tej znanej z Anno 2070. Zadaniem gracza jest rozwój i rozbudowa budynków oraz ciągłe udoskonalanie technologii.   Pozycja zdecydowanie obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii!    

Starcraft II Starcraft 2 Wings of Liberty PL CDKey, Klucz 64.90zł lub 649pkt Kup! Więcej info

Starcraft 2 Wings of Liberty CDKey, Klucz EU   StarCraft II: Wings of Liberty to kontynuacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier strategicznych XX wieku. Stworzona została przez doskonale znane ze swojego kunsztu studio deweloperskie – Blizzard Entertainment. Początkowo StarCraft II miał stanowić jedną całość, jednak po przemyśleniach dewelopera tytuł został podzielony na trzy części, a każda z nich będzie opowiadać o losach jednej rasy.   Wings of Liberty skupia się zatem na rasie Terran, a konkretnie na losach niejakiego Jima Raynora, bohatera znanego z części pierwszej. Według lokalnego prawa jest on aktualnie rebeliantem, który będzie musiał stawić czoła nacierającej rasie Zergów, poszukującej cennego artefaktu. Oczywiście podczas długiej kampanii nie mogło również zabraknąć zaawansowanych technologicznie Protossów, z którymi również przyjdzie nam walczyć.   StarCraft II posiada rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jednak jego głównym silnikiem napędowym jest tryb wieloosobowy. To właśnie dzięki idealnie skonstruowanej rozgrywce wieloosobowej tytuł ten zyskał wielką popularność. Blizzard znany jest z tego, iż potrafi idealnie wyważyć poszczególne strony konfliktu, aby żadna z nich nie miała przewagi nad resztą. Liczą się jedynie umiejętności samych graczy oraz ich indywidualny styl gry.   Najbardziej zauważalną zmianą w stosunku do części pierwszej jest oprawa graficzna, która została przystosowana do wymagań XXI wieku. Dzięki zastosowaniu szeregu zaawansowanych efektów, zmagania dwóch armii wyglądają epicko i potrafią cieszyć oko. Nie zmieniła się natomiast sama grywalność, która od kilkunastu lat stoi na najwyższym poziomie.    

Starcraft II StarCraft 2 Heart of the Swarm CDKey, Klucz 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

Starcraft 2 Heart of the Swarm CDKey, Klucz   StarCraft II: Heart of the Swarm, to drugi epizod zapowiedzianej trylogii znakomitych gier strategicznych, wyprodukowany przez studio Blizzard Entertainment.   Drugi epizod kontynuuje wątki fabularne przedstawione w serii Starcraft. Tym razem jednak kampania dla jednego gracza skupia się wokół rasy Zergów. Wcielamy się w niej w postać Kerrigan – kobiety, która niegdyś była człowiekiem. Została jednak schwytana przez Zergów i przekształcona na ich wzór. Po pewnym czasie stała się przywódczynią rasy, prowadząc swoje dzieci ku niezaprzeczalnemu zwycięstwu. Kampania Heart of the Swarm jako jedyna skupia się na konkretnej postaci, wprowadzając do gry elementy RPG. Gracze mogą rozwijać swoją bohaterkę w sposób, jaki pasuje im najbardziej.   Rozszerzenie przynosi także szereg zmian dla rasy Zergów. Pojawiają się przede wszystkim nowe jednostki, które do tej pory pozostawały w strefie koncepcji. Część starych również doczekała się szeregu modyfikacji oraz usprawnień. Ponadto Zergowie mogą teraz transformować powierzchnię planety na której walczą, aby w późniejszym czasie postawić na niej nieduże budynki.   Usprawnieniu uległ także balans ras w trybie dla wielu graczy, aby każdy gracz startował z podobnymi możliwościami, a o zwycięstwie decydowały jego umiejętności taktycznego myślenia.    

Starcraft II Starcraft 2: Heart of the Swarm + Wings of Liberty CDKey, Klucz 121.90zł lub 1219pkt Kup! Więcej info

Starcraft 2 Heart of the Swarm CDKey, Klucz   StarCraft II: Heart of the Swarm to drugi epizod zapowiedzianej trylogii znakomitych gier strategicznych, wyprodukowany przez studio Blizzard Entertainment.   Drugi epizod kontynuuje wątki fabularne przedstawione w serii Starcraft. Tym razem jednak kampania dla jednego gracza skupia się wokół rasy Zergów. Wcielamy się w niej w postać Kerrigan – kobiety, która niegdyś była człowiekiem. Została jednak schwytana przez Zergów i przekształcona na ich wzór. Po pewnym czasie stała się przywódczynią rasy, prowadząc swoje dzieci ku niezaprzeczalnemu zwycięstwu. Kampania Heart of the Swarm jako jedyna skupia się na konkretnej postaci, wprowadzając do gry elementy RPG. Gracze mogą rozwijać swoją bohaterkę w sposób, jaki pasuje im najbardziej.   Rozszerzenie przynosi także szereg zmian dla rasy Zergów. Pojawiają się przede wszystkim nowe jednostki, które do tej pory pozostawały w strefie koncepcji. Część starych również doczekała się szeregu modyfikacji oraz usprawnień. Ponadto Zergowie mogą teraz transformować powierzchnię planety na której walczą, aby w późniejszym czasie postawić na niej nieduże budynki.   Usprawnieniu uległ także balans ras w trybie dla wielu graczy, aby każdy gracz startował z podobnymi możliwościami, a o zwycięstwie decydowały jego umiejętności taktycznego myślenia.     Starcraft 2 Wings of Liberty CDKey, Klucz EU   StarCraft II: Wings of Liberty to kontynuacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier strategicznych XX wieku. Stworzona została przez doskonale znane ze swojego kunsztu studio deweloperskie – Blizzard Entertainment. Początkowo StarCraft II miał stanowić jedną całość, jednak po przemyśleniach dewelopera tytuł został podzielony na trzy części, a każda z nich będzie opowiadać o losach jednej rasy.   Wings of Liberty skupia się zatem na rasie Terran, a konkretnie na losach niejakiego Jima Raynora, znanego bohatera z części pierwszej. Według lokalnego prawa jest on aktualnie rebeliantem, który będzie musiał stawić czoła nacierającej rasie Zergów, poszukującej cennego artefaktu. Oczywiście podczas długiej kampanii nie mogło również zabraknąć zaawansowanych technicznie Protossów, z którymi również przyjdzie nam walczyć.   StarCraft II posiada rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jednak jego głównym silnikiem napędowym jest tryb wieloosobowy. To właśnie dzięki idealnie skonstruowanej rozgrywce wieloosobowej tytuł ten zyskał wielką popularność. Blizzard znany jest z tego, iż potrafi idealnie wyważyć poszczególne strony konfliktu, aby żadna z nich nie miała przewagi nad resztą. Liczą się jedynie umiejętności samych graczy oraz ich indywidualny styl gry.   Oczywiście najbardziej zauważalną zmianą w stosunku do części pierwszej jest oprawa graficzna, która została przystosowana do wymagań XXI wieku. Dzięki zastosowaniu szeregu zaawansowanych efektów, zmagania dwóch armii wyglądają epicko i potrafią cieszyć oko. Nie zmieniła się natomiast gry walność, która od kilkunastu lat stoi na najwyższym poziomie.    

Warhammer Warhammer 40,000: Dawn of War III CDKey, Klucz STEAM 119.90zł lub 1199pkt Kup! Więcej info

Warhammer 40,000: Dawn of War III CDKey, Klucz STEAM   Opis 

Might & Magic Might & Magic Heroes VI CDKey, Klucz UPLAY 14.90zł lub 149pkt Kup! Więcej info

Might & Magic Heroes VI CDKey, Klucz UPLAY   Oto już 6 odsłona kultowej serii strategiczno-fantasy, która obecną odsłonę zawdzięcza ludziom ze studia - Black Hole Games – twórców Warhammer’a - Mark of Chaos. Epizod VI omawianej gry bierze swój początek na 4 wieki przed zdarzeniami z części V, tym samym rzucając gracza w środek totalnej wojny między anioły i demony. Na pierwszym planie są anioły, które uknuły spisek by wzniecić dawno zażegnany, zdać by się mogło konflikt – w tym celu powstaje dawno uśmiercony Archanioł. Tak rozpoczyna się jednoczenie przeciw demonom ludu Asuanu, wojnę powstrzymać by mogli – nie wcale tacy święci - dynastii Gryfów członkowie.   Ta z pozoru podobna do wersji V gra, jednak daje zaskoczyć gracza. Mnóstwo w niej nowatorskich przedsięwzięć, skądinąd rozpoznawalnych z innych gier strategicznych, ewidentnie pomaga to VI nabrać dynamiki i polotu. Studio z Magyar repulbic (Węgry), widać wyciągnęło konkluzję słuszną – iż jest możliwym dorównanie pre – quelom sławetnym, wchodząc na nowe tory stworzyli grę nowoczesną w znanym systemie Tourowym. A zatem „zwiedzamy” tutaj olbrzymie mapy, zbieramy hałdy surowców i wznosimy bajeczne metropolie. Samych zaś herosów gry, postaci nieustannie rekrutujemy, rozwijamy, tocząc nieustanne boje na bitewnych polach map.   Gra zapewnia, za sprawą ciekawej opcji systemu reputacji, dużą dozę swobody w odgrywaniu bohaterów gry, to zaś ma duży wpływ na ostateczną całość rozgrywek. Przy okazji wspomnieć warto o rozbudowanym zoo (bestiariuszu), w obecnej wersji jest tam o niebo więcej ciekawych i mutantycznych stworów.    

Might & Magic Might & Magic: Duel of Champions CDKey, Klucz UPLAY 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

Might & Magic: Duel of Champions CDKey, Klucz Uplay   Pakiet startowy Might & Magic: Duel of Champions zawiera: - kartę alternatywnego bohatera Cassandry - wszystkie 6 talii, aby od początku można było grać wszystkimi frakcjami - dodatkowe środki w walucie gry   Uwaga! Wartość dodatków z pakietu wynosi równowartość 300zł w minitransakcjach.   Might & Magic: Duel of Champions to strategiczna gra karciana online w formie free-to-play. Za produkcję odpowiedzialne jest znane na całym świecie studio Ubisoft Quebeck. Całość rozgrywki łączy się ze światem zaproponowanym w serii Might & Magic.   Cała rozgrywka opiera się głównie na pojedynkach graczy z całego świata. Przed przystąpieniem do potyczki gracz dobiera swoją talię kart (od 50 do 200 kart), dzięki którym wprowadza do rozgrywki swoje wojska oraz rzuca zaklęcia siejąc tym samym spustoszenie w oddziałach przeciwnika. Każdorazowo na czele armii gracza stoi heros, przypisany do indywidualnej karty. Jego umiejętności i indywidualne predyspozycje są niezwykle ważne dla dalszej rozgrywki. To od niego zależy jakie jednostki oraz czary gracz będzie mógł umieścić w swojej talii. Bitwy odbywają się na planszy zawierającej 16 pól. Aby zwyciężyć pojedynek należy pozbawić kontrolowanego przez przeciwnika bohatera wszystkich punktów życia.   Gracz wygrywając potyczki zdobywa ważne dla rozgrywki punkty doświadczenia oraz walutę, która służy do zakupu nowych kart w sklepie. Twórcy duży nacisk położyli na aspekty społecznościowe, odtąd wygrywając pojedynek możemy pochwalić się danym osiągnięciem chociażby na Facebooku, czy Twitterze.   Might & Magic: Duel of Champions to produkcja, którą możemy śmiało polecić fanom karcianych strategii. Na co czekasz? Ten pakiet startowy umożliwi Ci znaczną przewagę w ulubionej grze.    

Might & Magic Heroes of Might & Magic III: HD Edition STEAM 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Heroes of Might & Magic III: HD Edition STEAM   Heroes of Might & Magic III w zupełnie nowej, odświeżonej edycji powraca na blaszaki. DotEmu, na zlecenie Ubisoftu usprawniło jedną z fundamentalnych strategii turowych, aby uczcić 20-lecie istnienia serii HoM&M. Cieszący się dużą popularnością "Heroesi" na dobre zapisali się w kanonie gier komputerowych, a co za tym idzie jest to zdecydowany must have dla fanów dobrej, elektronicznej rozrywki.   Należy wspomnieć, iż odświeżona wersja Heroesów nie różni się znacznie od swojej poprzedniczki pod względem rozwiązań samej rozgrywki. Gracz staje się przywódcą wybranego królestwa oraz dowodzi pomniejszymi bohaterami, dzięki którym dowolnie eksploruje krainy HoM&M. Całość opiera się na gromadzeniu zasobów, artefaktów, rozwijaniu umiejętności postaci oraz na rozbudowie, czy kontroli miast. Potyczki rozgrywają się na pomniejszych mapach, gdzie dochodzi do starć pomiędzy dwiema armiami.    Reedycja Heroesów z pewnością ucieszy oko niejednego z graczy. DotEmu odpowiada za odświeżenie oprawy graficznej, dzięki czemu tytuł ten zdaje się być dostosowany do współczesnych wymagań względem obrazu. Twórcy poprawili błędy i udoskonalili tryby rozgrywki wieloosobowej oraz zaimplementowali do nowej wersji edytor map. Edycja HD zwiera kampanie znane z podstawowej 3 części (The Restoration of Erathia).  

Might & Magic Might & Magic: Heroes VII, Klucz UPLAY 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

Might & Magic: Heroes VII CDKey, Klucz UPLAY   Jedna z najlepszych turowych strategii fantasy wraca! Jeśli nie wiecie, co mamy na myśli czas odrobić lekcje. Całość możecie kojarzyć pod nazwą Heroes of Might & Magic, natomiast od części VI wydawca wymyślił sobie inny tytuł, aby uporządkować wszystkie gry z uniwersum Might & Magic. Oczywiście w przypadku swoich poprzedniczek tak i tym razem eksplorujemy, walczymy jak i spełniamy się w roli dzielnego przywódcy.    Siódma część M&MH opowiada o pogrążonym w wojnie domowej Imperium. Rozgrywa się zaciekła walka o tron między zwaśnionymi rodami. Kampania główna koncentruje się na Ivanie - młodym księciu z rodu Gryfów. Utworzył on Radę Cieni, zrzeszającą w swoich szeregach przedstawicieli sześciu odrębnych frakcji. To oni zresztą mają duży wpływ na podejmowane przez księcia decyzje, dzięki czemu uświadczymy historii Ashan w pełnej krasie.    Poza sześcioma grywalnymi frakcjami - Przystań, Akademia, Twierdza, Nekropolis, Sylvan oraz Lochy. Oczywiście cała rozgrywka pozostała wyłącznie nieznacznie usprawniona. Nie oznacza to jednak, że M&MH VII jest wyłącznie odświeżoną i zubożałą produkcją. Ogromne mapy, masa surowców, możliwość wybudowania prawdziwie potężnego miasta, to tylko niektóre smaczki, którymi uraczył nas Ubisoft. Autorzy posłuchali głosu fanów i poszerzyli paletę rozwiązań. Zdecydowanie jest to pozycja, którą musisz posiadać na swoim koncie.      

XCOM XCOM: Enemy Within DLC STEAM 41.90zł lub 419pkt Kup! Więcej info

XCOM: Enemy Within DLC STEAM (XCOM: Enemy Within do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry.)   XCOM: Enemy Within to obszerny dodatek do niezwykle ciepło przyjętej strategii turowej, osadzonej w świecie, w którym kosmici napadli na Ziemię. Tytuł stworzyli ci sami twórcy, którzy są odpowiedzialni za znakomite XCOM: Enemy Unknown.   Enemy Within to rozszerzenie w typowym tego słowa znaczeniu. Wprowadza ono sporo nowości do dobrze znanego schematu, uatrakcyjniając tym samym rozgrywkę i oferując kolejne dziesiątki godzin spędzonych z grą. Główną atrakcją dodatku są nowe jednostki, w tym klasa żołnierza – Mech Trooper, który potrafi się posługiwać śmiercionośnym miotaczem ognia. Jego produkcja odbywa się na innych zasadach niż reszta jednostek. Wybrany żołnierz musi przejść odpowiednie szkolenie w specjalnej placówce, by przekształcił się w Mech Troopera. Dla równowagi twórcy zaimplementowali również nowe jednostki dla rasy obcych.   Enemy Within to także szereg nowych lokacji, na których rozgrywają się misje, nowe rodzaje broni, umiejętności, ulepszenia – czyli wszystko to, co świadczy o wysokiej jakości gry.   Do poprawnego działania Enemy Within wymaga podstawowej wersji gry – XCOM: Enemy Unknown.    

XCOM XCOM: Enemy Unknown STEAM 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

XCOM: Enemy Unknown STEAM   XCOM: Enemy Unknown to turowa gra strategiczna, będąca jednocześnie wskrzeszeniem znakomitej serii UFO sprzed kilkunastu lat. Gracz wciela się w niej w dowódcę specjalnej organizacji, która odpowiedzialna jest za zwalczanie przybyszów z kosmosu podczas inwazji.   Rozgrywka została podzielona na dwie zasadnicze części – strategiczną oraz bojową. Część strategiczna rozgrywana jest w czasie rzeczywistym, a gracz ma za zadanie dbać o aspekty ekonomiczne swojej organizacji. Zadbać musi także o odpowiedni rozwój technologiczny, aby kolejne starcia z obcymi były wyrównane. Druga część rozgrywa się w klasycznych turach i przenosi nas na losowo wygenerowany plac boju. Dowodząc małym oddziałem odpowiednio przeszkolonych żołnierzy, gracz musi doprowadzić do całkowitego zwycięstwa ludzkości, co zazwyczaj przekłada się w wybicie wszystkich szaraków. W trybie tym główną rolę odgrywa odpowiednio obrana taktyka oraz zmysł dowódcy. Każda bowiem śmierć członka oddziału jest bardzo dużą stratą, która odrabiana jest przez niewiarygodnie długi czas.   XCOM: Enemy Unknown idealnie łączy obydwa elementy, generując przy okazji niesamowity klimat, który na długie godziny przykuwa do komputera. Długą rozgrywkę zapewnia również fakt, iż większość misji oraz zdarzeń w grze jest generowana losowo. Mamy zatem pewność, że nasza historia obrony Ziemi jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju..    

XCOM XCOM 2 STEAM 79.90zł lub 799pkt Kup! Więcej info

XCOM 2 STEAM   Jedna z najciekawszych strategii Sci-FI powraca! XCOM 2 będacy kontynuacją Enemy Unknown prezentuje nowe oblicze wojny. Świat całkowicie się zmienił pod rządami obcych. Mija dwadzieścia lat odkąd przywódcy ludzkości podpisali akt kapitulacji. XCOM, zdziesiątkowany oraz rozbity jest zbyt słaby, aby podjąć kolejną walkę. Najeźdcy chcący omamić ziemian budują im ogromne, nowoczesne miasta. Jest to tylko początek skrywanych planów, które w rzeczywistości nie są tak "przyjazne". Każdy wróg nowego porządku, jak łatwo jest się domyślić, staje się celem dla władzy. Żyjący poza nawiasem nowego prawa cieszą się wolnością. Tworzą siły i chcą po raz kolejny stanąć do walki przeciwko obcym. Niedobitki XCOM-u są ostatnia nadzieją na przetrwanie ludzkości.    Zostaniesz dowódcą Avengera, który niegdyś był statkiem zaopatrzeniowym obcych. Będziesz odpowiedzialny za strategię swoich sił uderzeniowych! Zyskaj poparcie społeczne oraz zdemaskuj plany obcych. Do swojej dyspozycji będziesz miał pięć klas żołnierzy, które posiadają indywidualne umiejętności klasowe. Partyzantka? Czemu nie! Wykorzystaj otoczenie, w którym przyjdzie Ci walczyć. Ulepszeni oraz bardziej zróżnicowani przeciwnicy nie raz Cię zaskoczą. Zabieraj pokonanym wyposażenie oraz cenne artefakty, a zdobędziesz przewagę w walce.   Każda z misji jest całkiem  oryginalna i niesie za sobą ciekawy rozwój akcji. Pamiętaj, że to w Twoich rękach są losy ludzkości! 

Civilization Sid Meier's Civilization V STEAM 15.90zł lub 159pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization V STEAM   Sid Meier's Civilization V to piąta już część niezwykle popularnej strategii turowej, która umożliwia graczom przeprowadzenie swojej cywilizacji przez najważniejsze epoki historyczne. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Firaxis Games.   Piąta odsłona cyklu to miejsce na spore zmiany, przede wszystkim w interfejsie użytkownika. Ten jest teraz o wiele bardziej przejrzysty,  a jego użytkowanie przyjemniejsze. Zmodyfikowano między innymi system powiadomień. Te są teraz pokazywane za pomocą czytelnych ikon. Znikła zatem potrzeba przedzierania się przez mnóstwo opcji konfiguracyjnych, by dotrzeć do wymaganej przez nas informacji. Największą zmianą w porównaniu do poprzednich części jest zaimplementowanie siatki składającej się z sześciokątów. Rozwiązanie to daje graczom o wiele większe możliwości taktyczne podczas prowadzenia wojny. Większe znaczenie mają także modyfikatory, które są nadawane jednostkom np. podczas przekraczania rzeki. Z drugiej jednak strony nie zapomniano o graczach nastawionych bardziej pokojowo. Do ich dyspozycji oddano zupełnie nowy system dyplomacji, który umożliwia prowadzenie zaawansowanych rozmów z naszymi konkurentami. Na mapie pojawiły się także miasta neutralne, które nie dążą do ekspansji, jednakże oferują pewne przywileje dla najlepszych dyplomatów. Civilization V działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który oferuje pełną obsługę DirectX 11. Dzięki temu obserwowane mapy są pełne szczegółów, a roślinność poszczególnych kontynentów charakteryzuje się dużą różnorodnością. Civilization V oprócz rozbudowanego trybu dla jednego gracza umożliwia także rozgrywkę wieloosobową poprzez sieć Internet.        

Civilization Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat DLC STEAM 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat DLC STEAM   (Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry)   Nowy Wspaniały Świat (brave New World) to drugi już dodatek do rewelacyjnej strategii turowej o tym samym tytule. Rozszerzenie dodaje 9 kolejnych grywalnych nacji, wśród których znajdziemy między innymi Polskę z Kazimierzem III Wielkim na czele. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Firaxis Games.   Nowy Wspaniały Świat wprowadza szereg nowości do podstawowej wersji gry. Twórcy oprócz dziewięciu nacji, dodali także ogrom nowych jednostek (wśród nich polska husaria), budynków, jak również pokusili się o wprowadzenie systemu ideologicznego, nowych ustrojów społecznych i technologii.   Duży nacisk położono na aspekt kulturowy. Gracze mogą teraz wspierać popularnych artystów, by ci rozsławiali ich kraj na arenie międzynarodowej. Oprócz rozbudowanego systemu kulturowego, użytkownicy muszą zadbać również o odpowiednie szlaki transportowo-handlowe, dzięki czemu umożliwią dostęp do własnych dóbr, zarówno materialnych, jak i kulturowych.   W grze pojawiły się kolejne cudy świata – wśród nich znajdziemy między innymi amerykański Broadway czy grecki Partenon. Domorośli stratedzy mają teraz możliwość uczestniczenia w Światowym Kongresie, na którym podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące istnienia wszystkich nacji.    

Civilization Sid Meier's Civilization: Beyond Earth STEAM 36.90zł lub 369pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth STEAM   Kolejna odsłona niezwykle popularnej serii strategii pt. Civilization. Tym razem jednak studio Firaxis Games zabiera nas do całkiem innego uniwersum. Odtąd ludzkość poszukuje nowych terytoriów. Gracz ma za zadanie pokierować kolonistami na nowej, dotąd nieznanej planecie.   Całość rozpoczyna się w połowie XXIII wieku. Jedna rozgrywka natomiast może trwać nawet do 4 tysięcy lat. Twórcy zachowali podstawowe zasady rozgrywki znane z poprzednich części. Zadaniem gracza jest objęcie dowództwa nad niezwykle ważną misą - zbadaniem oraz kolonizacją nowej planety. Mapa została podzielona na heksy, na których to przebywać mogą jedynie pojedyncze jednostki.    Całkowitą nowością jest opóźnienie lądowania frakcji kolonistów odpowiedzialnych za inne zadania. Zanim pojawią się na mapie inni koloniści (z troszkę bardziej ulepszonym sprzętem, aby nadgonić już rozpoczętą rozgrywkę), gra dotyczy tylko gracza oraz lokalnej flory i fauny. Nasza początkowa kolonia, rzecz jasna, jest niezwykle podatna na niebezpieczeństwa. Dlatego Twoim nadrzędnym zadaniem jest ochrona osadników zanim stworzysz pełnoprawne miasto. Również model rozwoju technologi uległ znacznym zmianom. Gracz znajduje się pośrodku gałęzi rozwoju i to od niego w głównej mierze zależy, które dziedziny chciałby rozwijać.   Dyplomacja w grze nabiera nowego wymiaru. Odtąd możemy podejmować znacznie więcej tematów z innymi przywódcami, a szpiedzy dostarczają nam większej ilości informacji. Co więcej, wprowadzono również system questów. Są one nie tylko istotnym urozmaiceniem dla całej tej produkcji, ale dzięki nim możemy uzyskać niewielką przewagę w grze. Misje poboczne umożliwiają poznanie fabuły całości nadając tym samym pole do popisu wyobraźni gracza.    

Civilization Sid Meier's Civilization Beyond Earth: Rising Tide DLC STEAM 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization Beyond Earth: Rising Tide DLC STEAM Dodatek wymaga podstawowej wersji gry SM Civilization Beyond Earth do poprawnego działania!   Lubicie Sid Meier's Civilization Beyond Earth? Przypominamy, że jest to jedna z ciekawszych gier strategicznych, które obecnie są na rynku.  Mamy dla Was dobrą wiadomość. Studio Firaxis stworzyło dla fanów produkcji pierwsze, duże rozszerzenie o nazwie Rising Tide.    Prowadzenie ekspansji na morzach i oceanach, a co za tym idzie znacząco zwiększa się terytorium naszej rozgrywki. Poza tym będziemy mogli budować osady na wodzie (znaczne udogodnienie) oraz wydobywać surowce pod jej powierzchnią. W zasadzie możemy stworzyć państwo w oparciu o dobra morskie. Brzmi nieźle, ale... Twórcy przygotowali dla nas różnego rodzaju zagrożenia, które stanowią znaczne utrudnienie. Głębinowe monstra nie śpią...   Dyplomacja w Rising Tide zdaje się być znacznie bardziej dynamiczna. Pertraktacje z konkurentami nabierają nowego znaczenia. Liderzy opozycyjnych frakcji posiadają bardziej rozbudowane osobowości. aby uzyskać jakiekolwiek porozumienie musimy wziąć pod uwagę historię danej postaci oraz sytuację geopolityczną. Te dwa czynniki mają ogromny wpływ na nawiązywanie relacji oraz prowadzenie jakichkolwiek rozmów. Przykładowo jesli przyprzemy wybranego rywala do muru, może on dość niespodziewanie wstąpić na ścieżkę wojenną. Każda zmiana w rozgrywce może prowadzić do całkowitej zmiany frontu.   Do innych nowości możemy śmiało zaliczyć - cztery nowe frakcje, nowy system artefaktów, jednostki hybrydowe (łączymy doktryny) , całkowicie nowe środowiska. Jak sami widzicie, twórcy przygotowali zatem sporo zmian, a co za tym idzie będzie się działo :)

Civilization Sid Meier's Civilization VI + DLC CDKey, KLUCZ STEAM 115.90zł lub 1159pkt Kup! Więcej info

Civilization VI CDKey, Klucz STEAM   Aby odberać DLC kliknij kluczyk. Kod zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie!   Klasyczna strategia turowa w nalepszym wydaniu? Civilization VI to prawdziwy rarytas dla fanów tego gatunku. Najnowsza odsłona gry wprowadza wiele nowości, które zdecydowanie wpłyną na satysfakcję z gry.    Twórcy położyli duży nacisk na wprowadzenie wielu zmian, będących bolączką w Civ V. Zmienia się rozwój miast. Tym razem mogą one zjmować więcej niż jedno pole na mapie w związku z rosnącą liczbą mieszkańców. To Ty decydujesz, w którym miejscu chcesz stworzyć nową dzielnicę. Poza tym dzielnice podzielone są na kategorie. Oczywiście każda dzielnica może dostarczyć określony bonus. Tworząc część handlować zwiększysz przychód itd.   Rozwój naukowy odgrywa ogromną rolę w trakcie budowania swojego imperium. Niemalże każdy wynalazek posiada własny miniquest, umożliwiający zdobycie dodatkowej premii do badań nad daną technologią. Dobrze zastanów się nad stworzeniem pierwszego miasta! Te ulokowane bliżej mórz umożliwią szybszy rozwój technologii morskich. Miasta założone w centrum kontynentu oczywiście wpłyną na specjalizacje takie jak np. rolnictwo lub wydobycie surowców.   Często nie unikniesz konfliktu zbrojnego, a więc dobrze się przygotuj. Nowe Civilization wprowadziło zmianę polegającą na tym, że tylko pojedyncza jednostka może zajmować obszar danego pola. Niektóre z jednostek możemy dołączyć do innej jak np. wieże oblężnicze oraz rycerzy. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem pokojowych rozwiązań skorzystajj z systemu dyplomacji. Każdy przywódca posiada indywidualne zachowanie oparte na wewnętrznej polityce oraz stosunkach z sąsiadami.

Europa Universalis IV Europa Universalis IV STEAM 41.90zł lub 419pkt Kup! Więcej info

Europa Universalis IV  STEAM   Europa Universalis IV to kolejna część serii niezwykle rozbudowanych gier strategicznych, w której gracze obejmują kontrolę nad jednym z wielu państw i prowadzą go ku zwycięstwu na przestrzeni kolejnych wieków. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Paradox Interactive.   Głównym zadaniem gracza jest takie poprowadzenie swojej nacji, aby prężnie rozwijała się wśród innych sąsiadów. Użytkownicy do wyboru mają ponad 250 różnych państw, położonych w obrębie całego globu. Twórcy przygotowali szereg scenariuszów, które zakładają unikalne warunki zwycięstwa. Najdłuższy z nich może obejmować nawet 300 lat historii. Podczas rozgrywki gracz zarządza między innymi takimi aspektami, jak dyplomacja, handel, wojsko, religia, polityka, nauka, kolonizacja itp. W czwartej odsłonie serii wprowadzono pewne zmiany do mechaniki gry – system Monarch Power ułatwia podejmowanie decyzji w odniesieniu do charakteru władcy – np. wojowniczy przywódca częściej doprowadza do wojen. Zmieniono również zasady funkcjonowania aspektów związanych z handlem oraz dyplomacją. Europa Universalis IV wierna jest historii. W grze występuje ponad 4 tysiące znanych z podręczników historycznych nazwisk. Nie zabrakło również największych wydarzeń, które często mają wymierny wpływ na rozgrywkę. Oprócz rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza tytuł oferuje również rozgrywki wieloosobowe dla maksymalnie 32 osób, zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji.    

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00