zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
Need for Speed Need For Speed Shift 2 (Unleashed) CDKey, Klucz ORIGIN 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

Need For Speed Shift 2 (Unleashed) CDKey, Klucz ORIGIN   Klucz, dzięki któremu pobierzesz pełną wersję gry na stronie www.origin.com. ORIGIN to platforma cyfrowej dystrybucji, która pozwala pobrać pełne i oryginalne gry bezpośrednio od producenta. Raz dodaną za pomocą CD-Key'a grę można pobierać i instalować na swoim komputerze bez limitu, wielokrotnie według własnej potrzeby.   Wspaniała zabawa dla żądnych prędkości graczy. Zawrotne tępo przyjdzie im rozwijać w obszernym mieście, na które składa się kilka większych dzielnic. Rozgrywki można prowadzić w pojedynkę, jak również z innymi graczami. Istnieje możliwość czatowania z innymi, wyzywania ich na pojedynkę oraz popis swymi lśniącymi brykami. Jak na każdą dobra część NFS przystało, zaimplementowano tu możliwość pościgów policyjnych. Rozpoczęcie gonitwy przez ruch uliczny i zatłoczone ulice odbywa się przez najlżejszą prowokację krążących radiowozów.   Podczas wszystkich wyścigów możliwe jest wykorzystanie elementów otoczenia w celu spowolnienia wszelakiej konkurencji. Celem rozgrywki jest zbieranie pieniędzy i zapełnianie swego wirtualnego garażu, wraz z mechanicznym i wizualnym tuningiem maszyn.    

Need for Speed Need for Speed - The Run CDKey, Klucz ORIGIN 41.90zł lub 419pkt Kup! Więcej info

Need for Speed - The Run CDKey, Klucz ORIGIN    Wspaniała zabawa dla żądnych prędkości graczy. Zawrotne tępo przyjdzie im rozwijać w obszernym mieście, na które składa się kilka większych dzielnic. Rozgrywki można prowadzić w pojedynkę, jak również z innymi graczami. Istnieje możliwość czatowania z innymi, wyzywania ich na pojedynkę oraz popis swymi lśniącymi brykami. Jak na każdą dobra część NFS przystało, zaimplementowano tu możliwość pościgów policyjnych.   Rozpoczęcie gonitwy przez ruch uliczny i zatłoczone ulice odbywa się przez najlżejszą prowokację krążących radiowozów. Podczas wszystkich wyścigów możliwe jest wykorzystanie elementów otoczenia w celu spowolnienia wszelakiej konkurencji. Celem rozgrywki jest zbieranie pieniędzy i zapełnianie swego wirtualnego garażu, wraz z mechanicznym i wizualnym tuningiem maszyn    

Need for Speed Need for Speed: Most Wanted CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Need for Speed: Most Wanted CDKey, Klucz Origin   Stworzone przez Criterion Games Need for Speed: Most Wanted to próba wskrzeszenia marki, która kilka lat wcześniej zawładnęła sercami wielu graczy. Edycja z 2012 roku nawiązuje do najważniejszych elementów swojego protoplasty. Znajdziemy w niej zatem mnóstwo licencjonowanych, egzotycznych samochodów, emocjonujące wyścigi o miano najlepszego kierowcy oraz całkowicie otwarty świat, który w żaden sposób nie ogranicza użytkownika. Idąc z duchem czasu deweloper dołożył wszelkich starań, aby ich gra spełniała wszelkie wymagania XXI wieku. Dlatego też oprócz kampanii dla pojedynczego gracza znajdziemy tu również rozbudowany moduł wieloosobowy, który pozwala rywalizować w gronie znajomych, jak i zupełnie obcych graczy.   Most Wanted jest protoplastą zupełnie nowego trendu – tzw. social game. Oznacza to, że każde nasze osiągnięcie jest rejestrowane, a nasi znajomi są o tym informowani. Chcąc pokazać swoją wyższość, przystępują do tych samych zawodów, aby pobić ustanowiony przez nas wynik. Samonakręcająca się rywalizacja jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i motywacją do szlifowania własnych umiejętności.   Need for Speed: Most Wanted to wciąż te same, zręcznościowe wyścigi, które nie wymagają niezwykłych umiejętności, aby poradzić sobie na torze. Jednakże doskonalenie własnej jazdy sprawi, że wpiszemy się na listę najbardziej rozpoznawalnych  i najbardziej poszukiwanych kierowców w mieście. Bądź Most Wanted!    

Need for Speed Need for Speed: Rivals CDKey, Klucz ORIGIN 36.90zł lub 369pkt Kup! Więcej info

Need for Speed: Rivals CDKey, Klucz ORIGIN   Need for Speed Rivals to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych, w której gracze zasiadają za kierownicą egzotycznych samochodów i sprawdzają swoje umiejętności na wymagających trasach. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie Ghost Games, które pracowało na zlecenie Electronic Arts. W najnowszej odsłonie gracze mogą zdecydować, czy chcą się wcielić w bezwzględnego pirata drogowego, który łamie wszystkie możliwe przepisy, czy też obejmie kontrolę nad szybkim radiowozem, by zapuszkować typów spod ciemnej gwiazdy. W zależności od wybranej roli, gracze muszą uciekać przed policją, by zdobywać punkty, w zamian za które odblokują nowe gadżety i samochody, lub też współpracować z innymi użytkownikami podczas obławy na piratów drogowych, by zwiększyć rangę w szeregach mundurowych. Need for Speed Rivals prezentuje całkowicie nową technologię o nazwie All Drive, która łączy rozgrywkę prowadzoną offline z klasycznym trybem sieciowym. Doświadczenia charakterystyczne dla każdego z trybów łączą się w jedną, nierozerwalną całość, tworząc zupełnie nową jakość wśród gier wyścigowych.   Tytuł działa na silniku graficznym Frostbite 3, znanym chociażby z najnowszej odsłony Battlefielda. Pozwala on na wygenerowanie pięknych scenerii i niezwykle interesujących tras, które w całości zostały osadzone w otwartym świecie, niemającym tajemnic przed żądnymi szybkości graczami.    

Need for Speed Need for Speed CDkey, Klucz Origin 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

Need for Speed CDKey, Klucz Origin   Dobra wiadomość dla fanów NFSa :) Electronic Arts przygotowało dziewiętnastą odsłonę Need for Speed - bez żadnych podtytułów, co może być nieco mylące. Produkcja stworzona została przy udziale Speedhunters, społeczności fotografików, dziennikarzy oraz kierowców będących fanami motoryzacji w każdej postaci. Tytuł ten nawiązuje do dwóch najpopularniejszych części Need for Speed pt. Underground oraz Carbon. Bogata paleta modyfikacji aut, wciągająca fabuła oraz spektakularne nocne życie miasta... Za to lubimy NFSy :D   Nielegalne wyścigi po mieście? O ile odradzamy tego typu praktyki w realu, to w NFSie stanowią one podstawę rozgrywki. Twórcy oddali do naszej dyspozycji otwarty świat oraz szereg różnego rodzaju misji. Poza tym wciągająca fabuła! :) Chyba nie musimy przypominać, że NFSy mają to do siebie, że mimo linearnej rozgrywki historia stanowiąca tło dla wyścigów jest całkiem na poziomie.   

FIFA FIFA Manager 14 CDKey, Klucz ORIGIN 41.90zł lub 419pkt Kup! Więcej info

Fifa Manager 14 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA Manager 14 to niezwykle zaawansowany menedżer piłkarski, w którym gracze wcielają się w postać trenera wybranej drużyny. Za tytuł odpowiedzialne jest niemieckie studio deweloperskie o nazwie Bright Future, które działa pod egidą Electronic Arts.   W najnowszej odsłonie zaktualizowano składy poszczególnych drużyn oraz lig, dzięki czemu gracze mają pewność, że ich ulubiony zespół odzwierciedla stan znany z rzeczywistości. FIFA Manager 14 doczekała się także szeregu pomniejszych usprawnień w kwestii gameplayu, co przekłada się bezpośrednio na satysfakcję płynącą z rozgrywki.   Użytkownicy wcielający się w rolę trenera muszą odpowiednio zarządzać poszczególnymi aspektami działalności. Oprócz pozyskiwania nowych zawodników i ustalania odpowiedniego planu treningowego, należy również dbać o dobry wydźwięk w mediach, negocjować ze sponsorami czy chociażby starać się utrzymać odpowiednią atmosferę wśród piłkarzy.   Deweloperzy postanowili oddać w ręce graczy wszystkie funkcje, które w poprzedniej odsłonie serii były dodatkowo płatne. FIFA Manager 14 to ponad 35 tysięcy licencjonowanych zawodników, 1000 autentycznych klubów piłkarskich oraz 70 światowych lig.    

FIFA FIFA 13 EU/PL CDKey, Klucz 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

FIFA 13 PL/EU CDKey, Klucz   FIFA 13 to kolejna część świetnego symulatora piłki nożnej, który co roku aktualizowany jest przez kanadyjskie studio deweloperskie EA Sports. Najnowsza część doczekała się szeregu usprawnień oraz nowych rozwiązań, które znacząco wpływają na frajdę z gry.   Twórcy skupili się przede wszystkim na usprawnieniu fizyki zawodników znajdujących się na boisku. Poprawiono między innymi pracę rąk. Przepychanki pod polem karnym wyglądają teraz bardziej realistycznie. Usprawniona fizyka przekłada się również na lepszą kontrolę nad przyjmowaną piłką.   Zmianie uległa zarówno gra w defensywie, jak i ofensywie. Obrońcy ustawiają się teraz bardziej inteligentnie i nie dopuszczają do łatwych sytuacji strzeleckich. Podczas ataku można natomiast zauważyć, że wspomagający nas kompani skupiają na sobie większą uwagę przeciwnika, aby łatwiej można było wypracować sytuację do oddania strzału. W znacznie większym stopniu wykorzystywane są także skrzydła boiska, dzięki czemu gracze mogą się pokusić o bardziej skomplikowaną taktykę.   Popracowano także nad systemem wykonywania rzutów wolnych. Przy piłce pojawia się teraz również trzeci zawodnik, który pozwala na zamarkowanie strzału i zmylenie obrony przeciwnika. W defensywie natomiast gracze mają możliwość wybrania, ilu zawodników ma stać w murze.   FIFA 13 doczekała się także nowego trybu – Skill Games. Pozwala on na przetestowanie swoich umiejętności w ciężkich warunkach, wykonując zaawansowane wyzwania i ćwicząc przy okazji własne predyspozycje.   System kariery również został przemodelowany. Od teraz gracze mogą objąć prowadzenie nad reprezentacją danego kraju niezależnie od ich poczynań w sezonie ligowym.   Wszystkie te zmiany sprawiają, że FIFA 13 jest jeszcze bliżej realizmu, stawiając przy okazji na wysokiej jakości rozrywkę.    

FIFA FIFA 14 CDKey, Klucz ORIGIN 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

FIFA 14 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA 14 to kolejna część niezwykle zasłużonego cyklu gier sportowych, przedstawiająca piłkarskie zmagania na wirtualnej murawie. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Electronic Arts.   Jak w każdej edycji, FIFA 14 oferuje graczom ponad 15 tysięcy autentycznych zawodników grających w różnorodnych klubach piłkarskich. Gra może się pochwalić oficjalną licencją FIFA, dzięki czemu nazwiska i prezencja spotykanych w niej zawodników jest zgodna z rzeczywistością. FIFA 14 rozszerza rozwiązania znane z poprzednich części serii oraz wprowadza zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca, a zarazem autentyczna. Zmianie uległa przede wszystkim fizyka piłki, która jest teraz o wiele bardziej realistyczna. Twórcy pokusili się również o przemodelowanie systemu oddawania strzałów. O ile tylko sytuacja na to pozwala, poszczególni zawodnicy będą dostosowywać kąt uderzenia, krok oraz prędkość podejścia pod piłkę. Ulepszeniu uległa również sztuczna inteligencja zarówno naszych przeciwników, jak i sojuszników z tej samej drużyny. Gracze mają większe możliwości rozgrywania piłki w środku pola oraz organizowania skutecznej obrony. Dodano również możliwość podawania podkręconej piłki oraz dryblingu podczas szybkiego przemieszczania się. FIFA 14 jeszcze bardziej rozwija opcje społecznościowe, skupiając swoich graczy wokół sieciowej usługi EA Sports Football Club.      

FIFA FIFA 15 PL CDKey, Klucz ORIGIN 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

FIFA 15 PL CDKey, Klucz ORIGIN   Aktywując nasz klucz otrzymasz grę w pełni spolszczoną (polski dubbing).      FIFA 15 to kolejna odsłona niezwykle popularnego na całym świecie cyklu symulatora piłkarskiego. Za produkcję odpowiedzialne jest studio EA Sports.   Rozgrywka opiera się na zarządzaniu zespołem piłkarskim. To od gracza zależy jaki tryb chciałby wybrać w trakcie gry. Poza typowym uczestnictwem w wielosezonowych mistrzostwach świata, mamy do wyboru pojedyncze spotkania, czy treningi lub tryb menadżera, w którym to możemy nie tylko pokierować drużyną, ale zadbać o związany z tym aspekt logistyczny, aby stworzyć prawdziwą maszynę do zdobywania goli.    Do najważniejszych zmian należy zaliczyć dopracowaną oraz ulepszoną oprawę graficzną, która w pełni oddaje realistyczny charakter rozgrywanych spotkań, dzięki czemu zachowania zawodników, czy oprawa meczu są zdecydowanie bardziej naturalne i widowiskowe. Twórcy dołożyli do gry kolejne licencje oraz ligi rozbudowując tym samym całość o dodatkową dozę rozrywki. Ważnym elementem jest również poprawa błędów technicznych, które trapiły fanów poprzednich produkcji.   Ulepszeniu poddano również tryb FIFA Ultimate Team. Odtąd rozgrywka online staje się znacznie bardziej urozmaicona. Fani FIFA na pewno nie będą zawiedzeni! EA po raz kolejny stanęło na wysokości zadania oferując tym samym prawdziwy powiew świeżości do popularnej serii. Na co czekasz? Piłka w grze!    

FIFA FIFA 16 CDKEY, Klucz Origin 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

FIFA 16 PL CDKey, Klucz ORIGIN   Studio EA Sports nadchodzi ze zmodyfikowanym oraz usprawnionym symulatorem piłkarskich rozgrywek. FIFA 16 zaskakuje masą całkowicie nowych rozwiązań, a co za tym idzie fani całej serii oraz piłki nożnej nie będą zawiedzeni.   Oczywiście tak jak i w przypadku poprzednich odsłon tak i tym razem kluczem do sukcesu jest gra zespołowa. AI zarówno przeciwników jak i naszych drużynowych partnerów zostało mocno "podrasowane", dzięki czemu zmagania na boisku stały się jeszcze bardziej realistyczne. Gra w obronie zdaje się być bardziej dynamiczna. AI odczytuje wszelkie ruchy, a co za tym idzie możemy odnieść wrażenie, że rywalizacja nabiera nowego znaczenia. Twórcy wprowadzili wiele zmian w poruszaniu się zawodników, dzięki czemu są oni skuteczniejsi i z pewnością zatrzymają nie jednego groźnego rywala (oczywiście z Twoją pomocą :)!    Poza ogromnymi postępami gry w obronie mechanika poruszania się w innych obrębach rozgrywki jest również warta uwagi. Poprawiony system podań sprawił, że są one bardziej precyzyjne oraz dopracowane, dzięki czemu wszelkie akcje stają się prawdziwym zagrożeniem dla bramki rywala. Wykończenia... Nic tak nie cieszy oka jak spektakularny gol ulubionej drużyny. O dryblingu chyba nie musimy wspominać :P EA zadbało o to, żeby każdy z nas poczuł samotny, emocjonujący rajd w polu karnym. Od tej pory triki mogą przechylić szalę zwycięstwa na Twoją stronę! Dośrodkowania oraz precyzyjne strzały... zastanów się, wyczuj piłkę i ruszaj do boju!   Uwaga! Uwaga! EA Sports wprowadza do FIFY 16 kobiece rozgrywki piłkarskie! Jest to pierwszy tego typu ruch w historii całej serii. Czas przetestować umiejętności płci pięknej na boisku! :)

FIFA FIFA 17 CDkey, Klucz ORIGIN 99.90zł lub 999pkt Kup! Więcej info

FIFA 17 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA 17 to kolejna odsłona słynnej serii piłkarskiej produkowanej przez EA Sports. W grze do dyspozycji dostajemy praktycznie wszystkie licencjonowane kluby piłkarskie świata, oraz możemy grać naszymi ulubionymi mistrzami piłkarskiego rzemiosła jak Messi czy Cristiano Ronaldo.   Chcesz zyskać jeszcze więcej w grze online?   Potrzebujesz punktów FUT? Dla każdego, kto zakupi w naszym sklepie grę standardową FIFA 17 przygotowaliśmy specjalne kody rabatowowe 5% na zakup 2200 punktów FUT. Punkty możesz zakupić TUTAJ. <Kod rabatowy wprowadź podczas składania zamówienia>    KLIKNIJ KLUCZYK a kod rabatowy doda się do Twojego konta.

FIFA FIFA 17 2200 POINTS FUT CDKey, Klucz Origin 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

FIFA 17 2200 Points CDKey, Klucz ORIGIN (FIFA 17 do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry.)     FIFA Points to punkty, które możesz swobodnie rozdysponować w multiplayerze gry FIFA. Dzięki tym punktom zyskujesz przewagę i możesz jeszcze szybciej wpłynąć na rozbudowę swojego zespołu Ultimate Team. Bierz udział w mistrzostwach FUT i stań na przeciw innym! Pamiętaj refleks i takstyczny zmysł stanowią o wygranej. W FUT istotną rolę odgrywa zgranie zespołu. Do swojej dyspozycji masz aż kilka tysięcy graczy i siędzi dodatkowym punktom FIFA kupisz kolejne paczki.     Zdobądź kod rabatowy na zakup paczek kupując u nas grę FIFA 17. Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu.

FIFA FIFA 18 CDKey, Klucz ORIGIN 189.90zł lub 1899pkt Kup! Więcej info

FIFA 18 CDKey, Klucz ORIGIN   Planowana data premiery: 29 września 2017 r.   FIFA 18 to kolejna już odsłona jednego z najpopularniejszych symulatorów sportowych. EA Sports dba o fanów serii ciągle rozwijając i usprawniając wszelkie dostępne w grze tryby i funkcje. Gracze mogą po raz kolejny zarządzać całym zespołem licencjonowanych drużyn narodowych i drużyn piłkarskich z dobrze znanych nam światowych lig. Mechanika przeszła sporo zmian w stosunku do poprzednika. Twórcy usprawnili również całą oprawę wizualną w oparciu o Frostbite - silnik opracowany przez firmę DICE. Wśród zróżnicowanych trybów dla pojedynczego gracza FIFA 18 oferuje kontynuację kampanii - "Droga do chwały". Po raz kolejny staniesz się fikcyjnym bohaterem - Alexem Hunterem, który ma szansę stać się legendą futbolu.

Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer CDKey, Klucz PES 2014 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

Pro Evolution Soccer CDKey, Klucz PES 2014   Pro Evolution Soccer 2014 to kolejna część niezwykle zasłużonej i cenionej na całym świecie gry piłkarskiej. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Konami.   Kolejna edycja znanej piłkarskiej serii to rozwijanie już istniejących elementów, by te dostarczały jeszcze więcej satysfakcji podczas rozgrywki. Zmianie uległ między innymi system sterowania – jest on teraz bardziej czuły i dokładny. Gracze mogą kontrolować środek ciężkości zawodnika, co pozwala na wykonywanie nowych ruchów. Na znaczeniu zyskały również wszelkiego rodzaju uniki oraz zwody, które bazują na balansowaniu ciałem. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby złapać zawodnika za koszulkę i ściągnąć go do ziemi.   Na znaczeniu zyskał element taktyczny. Oprócz ogólnej strategii, gracze mają możliwość wydania konkretnych poleceń każdemu zawodnikowi z osobna, dzięki czemu będzie się on zachowywał inaczej w różnych strefach boiska. Element ten pozwala na maksymalne wykorzystanie indywidualnych umiejętności poszczególnych graczy.   Poprawiono także sposób przyjmowania i odgrywania piłki. Zagrania z tak zwanej pierwszej są teraz o wiele bardziej skuteczne. Zmodyfikowano również system wykonywania rzutów wolnych – dodano obsługę kolejnego zawodnika.   Pro Evolution Soccer 2014 działa na zaawansowanym silniku graficznym, który potrafi wygenerować fotorealistyczną grafikę wraz z niezgorszą fizyką, która zapewnia niesamowitą satysfakcję płynącą z gry.    

Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2015 STEAM 42.90zł lub 429pkt Kup! Więcej info

Pro Evolution Soccer PES 2015 STEAM   Pro Evolution Soccer 2015 to kolejna już odsłona niezwykle popularnego symulatora piłkarskich rozgrywek. I tym razem za jej produkcją stoi firma Konami. Warto wspomnieć, iż po długich negocjacjach tytuł ten w końcu trafił na platformę STEAM, co ucieszy niejednego fana serii.   Jednym z największych atutów nowej odsłony jest znacznie usprawniona sztuczna inteligencja piłkarzy rozgrywających mecz. Odtąd poczynania gracza śledzą wszyscy sportowcy. Uczą się zagrywek oraz reagują na wszelkie sytuacje na boisku. Twórcy skupili się opracowaniu jak najbardziej realnego zachowania sportowców, co przekłada się na bardziej wymagającą rozgrywkę. Warto wspomnieć, iż mało "ruchliwi" kibice doczekali się "ożywienia" :) Odtąd trybuny są bardziej zaangażowane w klimat meczu, a oprawa zdaje się być bardziej widowiskowa.    Zamiany nie ominęły również samej mechaniki gry. Nowy system oddawania strzałów, czy rozbudowane mechanizmy podań są znacznie bardziej efektywne aniżeli te zastosowane w poprzednich odsłonach. Twórcy nie zapomnieli o kluczowych dla spotkań bramkarzach, których udział w meczu niekiedy może stać się kluczowy dla ostatecznego wyniku. Ich pojedynki z innymi graczami oraz ulepszony sprint pomoże zaoszczędzić niejedną bramkę.   Nowością dla trybu multiplayer jest myClub (rozszerzenie dla Master League Online), które upodabnia rozgrywkę online do trybu FIFA Ultimate TEAM. Zakup nowych menedżerów, czy graczy odbywa się za pomocą punktów GP. Co tydzień, prowadzone są aktualizacje wszelkich składów oraz transferów w poszczególnych ligach. Warto również zwrócić uwagę na statystyki piłkarzy, które zmieniają się w związku z osiągnięciami na boisku      

Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2016 STEAM 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

Pro Evolution Soccer 2016 STEAM     Konami wraca z kolejną odsłoną popularnego symulatora rozgrywek piłkarskich - Pro Evolution Soccer 2016. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na uhonorowanie dwudziestolecia istnienia marki! Gameplay o ile został przystosowany do współczesnych wymogów, to nawiązuje do korzeni PES. Oczywiście tym razem twarzą całości jest sam Neymar Jr, jeden z najpopularniejszych i najzdolniejszych zawodników.   Zastosowanie silnika Fox Engine wpłynęło na szereg rozwiązań graficznych. Wysoki realizm zdecydowanie wpływa na nasze doznania :) Zmienne warunki pogodowe pochłoną niejedną kartę graficzną. Oczywiście padający deszcz może przechylić szalę zwycięstwa, odkąd znacznie utrudnia rozegranie dłuższych podań oraz osłabia predyspozycje piłkarzy. Sami zawodnicy doczekali się nowych animacji oraz szeregu dodatków, które odzwierciedlają zachowania i umiejętności swoich realnych odpowiedników. Nie zapominajmy o fizyce gry! W przeciwieństwie do poprzedniczek zagrania piłką stają się mniej przewidywalne. Zresztą kolizje naszych sportowców nareszcie doczekały się znacznego ulepszenia.    Sztuczna inteligencja lepiej współpracuje z graczem podczas rozgrywek, a co za tym idzie łatwiej będzie Ci odnaleźć się na murawie. Walka 1 na 1 staje się całkowicie nowym wyzwaniem. Piłkarze szybciej reagują na komendy i posiadają bogaty wachlarz zagrań. Nie wspominając już o starciach w powietrzu, które możemy kontrolować. Konami nie zapomniało o bramkarzach i ich umiejętnościach (po lekkim liftingu :).   

Pro Evolution Soccer Pro Evolution Soccer 2017 CDKey, Klucz STEAM 58.90zł lub 589pkt Kup! Więcej info

Pro Evolution Soccer PES 2017 CDKey, Klucz STEAM   Konami powraca z nowa odsłoną popularnego symulatora piłkarskich rozgrywek. Tak jak w przypadku poprzednich części tak i tym razem twórcy położyli duży nacisk na usprawnienia rozgrywki. Fani wymagającego footballu z pewnością nie będą rozczarowani.    PES cechuje wysoki stopień realizmu, który sprawia, że gra jest zarówno wciągająca, ale i trudna. Ulepszone zachowania piłkarzy na boisku nierzadko utrudnią zdobycie upragnionej bramki. Szybkośc reakcji oraz nieszablonowe zagrywki często pokrzyżują Twoje szyki. Co więcej, twórcy poprawili system odpowiedzialny za zachowanie piłki. Musisz dobrze przemyśleć każdy swój ruch, aby wykonac podanie w odpowiednim momencie. W najnowszym PESie nie ma miejsca na bezmyślną kopaninę. Umiejętności oraz zmysł taktyczny wymagane od zaraz!   Wysokiej jakości rozwiązania graficzne z pewnością ucieszą oko niejednego fana piłkarskich zmagań. Konami poprawili modle zawodników, oprawę na stadionach oraz liczne animacje. 

NBA 2K NBA 2K16 STEAM 42.90zł lub 429pkt Kup! Więcej info

NBA 2K16 STEAM Wysyłka najpóźniej w dniu premiery, która aktualnie zapowiedziania jest na wrzesień 2015 roku.   NBA 2K16 ze stajni Visual Concepts nadchodzi. Z produkcji tej zdecydowanie zadowoleni będą fani koszykarskich zmagań. Twórcy postawili sobie za cel usprawnienie dotychczasowej rozgrywki, zapewniając tym samą dużą dawkę porządnej rozrywki.    Zabawa w NBA 2K16 nie różni się nadto od tej zaproponowanej w poprzednich odsłonach. Będziemy mogli wybrać ulubioną drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa :) Oczywiście dynamika gry została zachowana na wysokim poziomie, a co za tym idzie twórcy nie rzadko zmuszą nas do wytężonego skupienia. Każdy błąd może nas słono kosztować.    Oczywiście wraz z nową odsłoną czeka na nas szereg usprawnień graficznych, które zdecydowanie dodają smaczku całości. Wygląd samych zawodników zdecydowanie przypadnie do gustu fanom koszykówki. Twórcy duży nacisk położyli na urzeczywistnienie bohaterów sportowych zmagań. Również detale doczekały się wielu poprawek. Kojarzycie buty Jordana itd.? Więcej, lepiej, ładniej :)     

NBA 2K NBA 2K18 CDKey, Klucz STEAM 184.90zł lub 1849pkt Kup! Więcej info

NBA 2K18 CDKey, Klucz STEAM   Opis w przygotowaniu

Football Manager Football Manager 2017 CDKey, Klucz STEAM 89.90zł lub 899pkt Kup! Więcej info

Football Manager 2017 CDKey, Klucz STEAM      

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00