zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Nr. tel: (+48) 22 4275622
Email:
zamknij Sprawdź!
Crysis 3 Crysis 3 CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Crysis 3 CDKey, Klucz ORIGIN    Crysis 3 to trzecia już część serii strzelanin pierwszoosobowych, w których gracz wykorzystuje możliwości futurystycznego kombinezonu bojowego. Za produkcję odpowiedzialne jest niemieckie studio deweloperskie o nazwie Crytek.   Fabuła gry przenosi nas do Nowego Jorku w roku 2047. Na terenie miasta powstała gigantyczna, tajemnicza kopuła, generująca kilka zróżnicowanych mikroświatów. Do jej środka przedostaje się główny bohater – znany z wcześniejszych części Prorok. Pragnie on odkryć tajemnice korporacji Cell oraz odwdzięczyć się jej za przeszłość.   Studio Crytek zdecydowało się oddać w ręce graczy bardziej zróżnicowane lokacje. Dzięki temu we wspomnianej kopule odwiedzimy aż siedem rodzajów terenu – począwszy od charakterystycznej dżungli, poprzez bagna, a na niebezpiecznej rzece o rwącym nurcie kończąc. Takie podejście do tematu eliminuje monotonię, która wkradała się po kilku godzinach gry w poprzednie części.   W grze pojawiają się także nowe rodzaje broni. Tematem przewodnim jest śmiercionośny łuk, który przyczyni się do cichej eliminacji przeciwników. Na polu walki znajdziemy także nowy karabin maszynowy Typhoon oraz ogromne działo plazmowe. Modyfikacji doczekały się również funkcje nanokombinezonu.   Crysis 3 oferuje rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza oraz rozgrywkę wieloosobową, w której zmierzymy się z żywymi przeciwnikami.    

Call of Duty Call of Duty: Black Ops STEAM 67.90zł lub 679pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops STEAM   Call of Duty odchodzi od swoich pierwotnych korzeni i odsuwa na bok realizm na rzecz bardziej wartkiej i spektakularnej akcji. Meritum gry jest single player, który dostarcza wielu ciekawych scenariuszy rozsianych terytorialnie po całym świecie. Gra jest wyreżyserowana tak, aby zaskoczyć i wstrząsnąć zmysłami gracza.   Całość jest przedstawiana jako retrospekcja byłego agenta służb specjalnych. Gra rozpoczyna się w momencie gdy główny bohater jest przesłuchiwany w tajemniczych okolicznościach. Twórcy gry chcieli zrealizować wszystkie aspekty na najwyższym poziomie, stawiając na destrukcję otoczenia i szczegółowość.    

Call of Duty Call of Duty: Black Ops 2 STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops 2 STEAM    Call of Duty: Black Ops II to kolejna, dziewiąta już odsłona słynnej serii strzelanin pierwszoosobowych, w której co roku zakochują się miliony graczy. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Treyarch, które ma spore doświadczenie w tworzeniu tego typu gier.   Black Ops II po raz pierwszy w historii serii przenosi nas w niedaleką przyszłość i opowiada wyimaginowany konflikt futurystyczny. Jest rok 2025, a świat ogarnęła kolejna zimna wojna, tym razem między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Kwestią sporną stały się tym razem cenne surowce wykorzystywane do produkcji elektroniki. Podczas rozbudowanej fabuły wcielimy się w postać Davida Masona, który jest synem znanego z pierwszej części Alexa Masona. Na przestrzeni kolejnych misji spotkamy wiele znanych postaci, wśród których warto wymienić Wiktora Reznowa czy Franka Woodsa.   Black Ops II przenosi nas w niedaleką przyszłość. Jest to okazja do przetestowania prototypowego wyposażenia, o którym w dotychczasowych odsłonach serii można było jedynie pomarzyć. Pojawią się cyfrowo wspomagane karabiny snajperskie, które ukażą wrogów kryjących się za przeszkodami, zwykłe karabiny zostaną zaopatrzone w ładunki elektryczne, a kombinezony żołnierzy posiadać będą wbudowany komputer, informujący nas o sytuacji na polu bitwy.   W kampanii dla jednego gracza użytkownik może zdecydować, czy aktualnie chce ze snajperką w ręku osłaniać swoich towarzyszy, czy też woli wkroczyć w centrum akcji z pokaźną strzelbą na ramieniu. Po raz pierwszy w historii serii pojawia się także tryb Strike Force Operations, który zmusi nas do wyboru jednej z kilku dostępnych misji. Reszta z nich, zważając na nasz wybór, zostanie zablokowana. Rozwiązanie to ma sprawić, iż kolejne przechodzenie kampanii dla jednego gracza będzie zupełnie innym doświadczeniem, niż za pierwszym razem.   Silnik graficzny został wzbogacony o nowe możliwości. Poprawiono przede wszystkim fizykę postaci, a także zwiększono destruktywność otaczającego nas otoczenia. Wszystko to składa się na niesamowicie zrealizowane lokacje, które na długo zapadną w naszej pamięci.    

Call of Duty Call of Duty: Modern Warfare 3 STEAM 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Modern Warfare 3 STEAM   Call of Duty odchodzi od swoich pierwotnych korzeni i odsuwa na bok realizm na rzecz bardziej wartkiej i spektakularnej akcji. Meritum gry jest single player, który dostarcza wielu ciekawych scenariuszy rozsianych terytorialnie po całym świecie. Gra jest wyreżyserowana tak, aby zaskoczyć i wstrząsnąć zmysłami gracza. Całość jest przedstawiana jako retrospekcja byłego agenta służb specjalny, podczas przesłuchań go w tajemniczych okolicznościach. Twórcy gry chcieli zrealizować wszystkie aspekty na najwyższym poziomie, stawiając na destrukcję otoczenia i szczegółowość.   Bodaj najbardziej spektakularny shooter na świecie doczekał się już kilka odsłon, w najnowszej wersji 4, o dziwo jest mowa jedynie o czasach nam współczesnych. Producenci zechcieli odświeżyć cykl i zaoferować coś na miarę dzisiejszych potrzeb, albowiem jak mówi przysłowie : „ ...jutro tworzymy dziś”. To wyszło samej grze jedynie na dobre.  I tak oto,   zamiast następnego z kolei odcinka zmagań z hitlerowcami, snuje się pełna przygód opowieść o dzielnych chłopcach US Army i poddanych jej królewskiej mości – Elizabeth II – królowej  Wielkiej Brytanii. Na teren mniej lub bardziej heroicznych wyczynów składają się wiecznie konfliktogenne obszary Bliskiego Wschodu, ale też ex – republik dawnego CCCP (Związku Radzieckiego). Pomysł z pozoru jedynie wydaje się mało oryginalny, bynajmniej na chwilę obecną na pewno jest o niebo bardziej zachęcający, aniżeli niekończące się potyczki w okupowanej Normandii. To bowiem przywilej poprzednich wersji Call of duty.    

Call of Duty Call of Duty: Ghosts STEAM 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Ghosts STEAM   Call of Duty: Ghosts to kolejna część niezwykle popularnej serii strzelanin pierwszoosobowych. Tym razem gracze przeniosą się w niedaleką przyszłość, by wraz z oddziałem Duchów zapuścić się głęboko na teren wroga, wykonując niezwykle niebezpieczne misje. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Infinity Ward, które ma na swoim koncie rewelacyjne Call of Duty: Modern Warfare.   Call of Duty: Ghosts przenosi nas do czasów, w których Stany Zjednoczone nie są już supermocarstwem. Do tego miana aspiruje nowopowstały twór – Federacja Krajów Ameryki Południowej. Gra cechuje się wciągającą fabułą, która poparta jest wartką akcją z licznymi, często nieoczekiwanymi zwrotami. Za historię odpowiedzialny jest Stephen Gaghan, który na swoim koncie ma takie filmy, jak Regulamin Zabijania, Traffic czy tez Syriana.   Call of Duty: Ghosts to swoisty miks rozwiązań znanych z poprzednich części z zupełnie nowymi pomysłami. Trzon rozgrywki wciąż stanowi wartka akcja z niezwykle efektownymi, oskryptowanymi scenami. Wśród nowości warto wymienić przede wszystkim psa, który towarzyszy oddziałowi Duchów podczas poszczególnych misji. Wesprze on nas nie tylko w walce, ale także w rozpoznaniu terenu oraz zastraszaniu przeciwników.   Zmian nie zabrakło także w trybie wieloosobowym. Gracze mogą dostosować wygląd swoich żołnierzy według własnych upodobań. Po raz kolejny pojawi się system rozwoju sieciowego alter-ego. Lokacje zaprojektowane z myślą o poszczególnych trybach będą teraz wrażliwe na ostrzał, co zaowocuje realnym zmianom zachodzącym w czasie rzeczywistym. Pojawią się także nowe tryby – Cranked, Squad oraz Search & Rescue.    

Call of Duty Call of Duty: Advanced Warfare STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Advanced Warfare STEAM   Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnego cyklu strzelanek FPP. Za produkcją stoją byli pracownicy Visceral Games, którzy wspólnie dołączyli do studia Sledgegammer Games. Twórcy zabierają nas do 2054 roku, gdzie trwa prawdziwa walka pomiędzy prywatnymi korporacjami militarnymi. Gracz będący świetnie przeszkolonym żołnierzem musi wziąć udział w tej morderczej rywalizacji, aby zapanować nad ogarniającym świat chaosem.   Akcja gry rozpoczyna się w przyszłości, w 2052 roku. Jedna z prywatnych korporacji militarnych - ATLAS Corporation dowodzonej przez Jonathana Ironsa. Irons chce uratować ludzkość, która cierpi z powodu roztaczającej się wojny. Atak na wojsko i infrastrukturę znacznie odbił się na kondycji ówczesnej cywilizacji.    Rozgrywka zabiera nas na futurystyczne pole walki. Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, czy warunki fizyczne naszego bohatera to nie wszystko. W związku z daleko rozwiniętym postępem technologicznym twórcy serwują nam pełną gamę różnego rodzaju gadżetów i nowoczesnych pojazdów wojennych. Żołnierze posiadają egzoszkielety, które zwiększają siłę użytkowników, umożliwiają im skoki na dalekie odległości, wspinaczkę po pionowych ścianach budynków oraz zaawansowany kamuflaż. Gracz ma do dyspozycji drony zwiadowcze, hoverbikes (unoszące się w powietrzu) i rozstawiane osłony, chroniące przed atakami oponentów.   Twórcy duży nacisk położyli również na swobodę w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu schemat walki nie jest linearny. Broń palna (pistolety i karabiny), to nie jedyny oręż naszego żołnierza. Do dyspozycji możemy również otrzymać broń energetyczną. Warto wspomnieć, iż całości towarzyszy skrupulatnie dopracowana szata graficzna oraz odwzorowanie scen walki.      

Call of Duty Call of Duty: Black Ops 3 CDKey, Key STEAM 89.90zł 79.90zł lub 799pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops 3 CDkey, Key STEAM   Activision wraca w wielkim stylu z nową odsłoną Black Opsa. Twórcy chyba mocno zachłysnęli się dobrodziejstwami przyszłości (a szkoda, bo lubiliśmy realia II wojny światowej), a co za tym idzie znowu przyjdzie nam zmierzyć się z mocno futurystycznym konfliktem. Jest 2065 rok, 40 lat po wydarzeniach z poprzedniej części (gdzie Raul Menendez zorganizował atak dronów), konflikt zdaje się być znacznie bardziej gwałtowny...   Zdaje się, że sojusznicy wyciągnęli lekcje i tworzą specjalny system obronny, mający na celu oszczędzić wiele istnień przed katastrofalnymi skutkami wojny. Niestety obrona technologiczna to tylko jedna strona medalu. Ludzkość boryka się ze zmianami klimatycznymi, kończącymi się surowcami oraz ideologicznym starciami na linii przeciwnicy-zwolennicy modyfikacji genetycznych, czy implantów. Społeczeństwo staje na krawędzi chaosu. Całą sytuację zaostrzają działania wojska, które wykorzystuje na swoje potrzeby super-żołnierzy jednostki Black Ops.    Historia rozpoczyna się od zaginięcia jednej z drużyn komandosów. Jak nie trudno odgadnąć zadaniem gracza jest odnaleźć kompanów oraz poznać prawdę o tym w jaki sposób wyciekły tajne dane rządowe i do czego mogą posłużyć. Spektakularne starcia, z których znamy studio Activision, niezwykle ubarwiają całą rozgrywkę, a co za tym idzie przyjdzie Wam wziąć udział w jednym z najkrwawszych konfliktów serii.   Oczywiście do swojej dyspozycji mamy rozbudowaną kampanię singleplayer, którą możemy przejść razem z trzema innymi graczami w trybie kooperacji. Mapy są zdecydowanie większe i bardziej rozbudowane, dzięki czemu w przeciwieństwie do innych CoDów, walka będzie bardziej dynamiczna i nieskrępowana. Każdą z misji rozpoczynamy w specjalnym bunkrze, gdzie możemy rozdysponować punkty umiejętności, czy dobrać ekwipunek.   Tryb multiplayer? Na początku wybieramy jednego z dziewięciu wyspecjalizowanych żołnierzy. Jak nie trudno zgadnąć posiadają oni szereg indywidualnych umiejętności oraz specjalny ekwipunek. Cała rozgrywka mimo, że odbywa się na mniejszych mapach jest równie emocjonująca i dynamiczna, co w poprzednich odsłonach. No i... zombie :)

Battlefield Battlefield 3 Standard + Premium CDKey, Klucz ORIGIN 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

Battlefield 3 Standard Edition CDKey, Klucz ORIGIN Zestaw zawiera grę podstawową oraz wszystkie dodatki.   - Idę, patrzę i walę we wszystko co się rusza… Tak w dużym skrócie można opisać laikowi tę grę. Tymczasem jest to żołnierz armii USA, na patrolu, który z perspektywy własnej uczestniczy w działaniach wojennych. Jedno i wieloosobowe kampanie, choć nie jedynie - z reguły rozgrywają się na kilku obszarach – U.S.A, Bliski wschód a także w Europie. Battlefield 3 to trzeci epizod już bodaj najpopularniejszej w świecie wieloosobowej strzelanki wojennej. Dzieło to wyszło spod ręki nie szwedzkiej IKEI, ale równie zakręconych Szwedów ze studia - EA DICE, znanego z dorobku takiego jak – klasyczne już Pinball oraz Mirror's Edge, a także całą serię Battlefield. W omawianej grze jednoosobowo można wziąć udział w licznych dynamicznych i wielorakich misjach, które toczą się żwawo w Nowym Jorku, Paryżu albo na obszarze Kurdystanu Irackiego i samego Irańskiego z kolei Teheranu. Akcja obfituje w trzęsienia ziemi, wartką akcję bynajmniej nie brak także spokojnych i wyciszonych momentów akcji. Dużym plusem gry jest bardzo rozbudowany i zawansowany sprzęt i wyposażenie wojskowe, z którego możemy korzystać do woli w czasie misji u boku innych żołnierzy armii USA.    

Battlefield Battlefield 3 Premium CDKey, Klucz Origin 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

Battlefield 3 Premium CDKey, Klucz Origin KLUCZ NIE ZAWIERA PODSTAWOWEJ WERSJI GRY   Wersja Battlefield Premium zawiera: - 20 nowych rodzajów broni - 10 pojazdów, w tym samolot AC-130 Spectre - wiele rodzajów kamuflaży (dla postaci i posiadanej broni), noży oraz nieśmiertelników - łącznie 20 nowych map - nowe tryby rozgrywki – znany już Conquest Domination oraz zapowiedziane Tank Superiority, Gun Master i inne, jeszcze nieznane.     WSZYSTKIE DODATKI DO GRY W JEDNYM :  - Powrót do Karkand - Walka w Zwarciu  - Siły Pancerne - premiera - jesień 2012 - Dogrywka - premiera - grudzień 2012  - Decydujące Starcie - premiera - marzec 2013 BATTLELOG Z BF3 PREMIUM :   - Możliwość resetowania statystyk - Archiwizacja pięciu ulubionych raportów bitewnych - Więcej warstw emblematów - Ponad 10 unikalnych grafik do projektowania emblematów EKSKLUZYWNA ZAWARTOŚĆ DODATKOWA :  - Unikatowy nóż - Unikatowe nieśmiertelniki - Ponad 10 mundurów - Ekskluzywne kamuflaże dla broni - Przeszło 5 zadań - Możliwość zdobycia podwójnych punktów doświadczenia podczas weekendów „2xXP" - Ekskluzywne materiały wideo - Poradniki dotyczące strategii gry - Pierwszeństwo w dostępie do serwerów   - Idę, patrzę i walę we wszystko co się rusza… Tak w dużym skrócie można opisać laikowi tę grę. Tymczasem jest to żołnierz armii USA, na patrolu, który z perspektyw własnej uczestniczy w działaniach wojennych. Jedno i wieloosobowe kampanie, choć nie jedynie - z reguły rozgrywają się na kilku obszarach – U.S.A, Bliski wschód a także w Europie. Battlefield 3 to trzeci epizod już bodaj najpopularniejszej w świecie wieloosobowej strzelanki wojennej. Dzieło to wyszło spod ręki nie szwedzkiej IKEI ale równie zakręconych Szwedów ze studia - EA DICE, znanego z dorobku takiego jak – klasyczne już Pinball oraz Mirror's Edge, a także całą serię Battlefield. W omawianej grze jednoosobowo można wziąć udział w licznych dynamicznych i wielorakich misjach, które toczą się żwawo w Nowym Jorku, Paryżu albo na obszarze Kurdystanu Irackiego i samego Irańskiego z kolei Teheranu. Akcja obfituje w trzęsienia ziemi, wartką akcję bynajmniej nie brak także spokojnych i wyciszonych momentów akcji. Dużym plusem gry jest bardzo rozbudowany i zawansowany sprzęt i wyposażenie wojskowe, z którego możemy korzystać do woli w czasie misji u boku innych żołnierzy armii USA.    

Battlefield Battlefield 4 Standard Edition CDKey, Klucz ORIGIN 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Battlefield 4 Standard Edition CDKey, Klucz Origin   Battlefield 4 to kolejna część słynnej serii pierwszoosobowych strzelanin, tworzona przez EA DICE. Czwórka, tak samo jak trzy poprzednie odsłony, kontynuuje wątek współczesnego konfliktu zbrojnego. Gracze wezmą udział w fikcyjnej wojnie toczącej się mniej więcej 3 do 5 lat po wydarzeniach z części trzeciej.   Oprócz kampanii dla jednego gracza, twórcy przygotowują także rozbudowany moduł wieloosobowy, dzięki czemu rozgrywka nabierze jeszcze większej głębi. Już teraz zapowiedziano większe wsparcie dla sceny e-sportowej, a deweloperzy przyglądają się sugestiom samych graczy. Dzięki temu możemy liczyć na wbudowaną komunikację głosową VoIP, nagrywanie potyczek klanowych czy też tryb wolnego obserwatora.   Battlefield 4 zostanie oparty o zaawansowany technologicznie silnik graficzny Frostbite 2. Pozwoli on na wygenerowanie niesamowicie realistycznej oprawy graficznej podpartej rozbudowaną fizyką. Dzięki temu model zniszczeń otoczenia zostanie przeniesiony na nieznany dotąd poziom.

Battlefield Battlefield 4 PREMIUM PL CDKey, Klucz ORIGIN 149.90zł lub 1499pkt Kup! Więcej info

Usługa Battlefield 4 PREMIUM CDKey, Klucz ORIGIN   (KLUCZ AKTYWUJE PAKIET DODATKÓW. NIE ZAWIERA GRY PODSTAWOWEJ)   Battlefield 4 Premium jest usługą zawierającą pięć dodatków tematycznych z nowymi mapami i zawartością do gry. Aktywujac je poszerzysz pole walki i uzyskasz przewagę, grając w każdy dodatek dwa tygodnie wcześniej!   Zaopatrując się w dostęp Premium poznasz całkiem nowy wymiar Battlefield 4. Skorzystasz z nowych pojazdów, broni i cotygodniowych aktualizacji oraz zagwarantujesz sobie dostęp do wszystkich pięciu dodatków na dwa tygodnie przed premierą.   Battlefield 4 Premium zawiera:   * Pięć dodatków w wersji cyfrowej, każdy z nowymi mapami, uzbrojeniem i pojazdami,   * Dostęp do dodatków dwa tygodnie przed premierą,   * Ekskluzywne opcje personalizacji, w tym nowe kamuflaże, malowania, emblematy, nieśmiertelniki i nie tylko,   * Pierwszeństwo w dostępie do serwerów,   * Cotygodniowe aktualizacje,   * Wydarzenia z podwójnymi PD,   * 12 bonusowych pakietów bojowych: pakiety bojowe to zupełnie nowe, ekscytujące rozwiązanie, wzbogacające tryb rozgrywki wieloosobowej Battlefield 4 o element przypadku. W toku kariery w trybie sieciowym gracze będą otrzymywać pakiety zawierające losowe kombinacje nowych kamuflaży, nieśmiertelników, noży, premii do PD i dodatków do broni.       

Battlefield Battlefield Hardline CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Battlefield Hardline CDKey, Klucz Origin   Battelfield: Hardline to gra z gatunku FPS, stworzona przez studio Visceral Games przy współpracy z EA Digital Illusions CE i wydana przez Electronic Arts.     Battelfield Hardline zrywa z tradycyjną rozgrywką wojenną i przenosi nas na ulice amerykańskich miast. Tym razem przyjdzie nam uczestniczyć w prawdziwych starciach na linii policja - przestępczość zorganizowana.W grze wcielamy się w młodego detektywa Nicka Mendozę stacjonującego na posterunku policji w Miami. Nasz bohater wyrusza na osobistą wendetę przeciwko swoim pobratymcom, którzy zboczyli ze ścieżki prawa na rzecz szybkiego zarobku i dołączyli do grup przestępczych. Fabuła jak i rozgrywka jest podzielona na kilka części, w większości przypadków każda część kończy się ekscytującymi zwrotami akcji. Zdarza się jednak, że nasz bohater musi wcielić się w detektywa i zbierać dowody rzeczowe oraz identyfikować podejrzanych. Mamy również możliwość podejmowania dodatkowych zleceń jak np. eliminacja przestępców z list gończych, aby uzyskać dodatkowe pieniądze potrzebne do zakupu różnego rodzaju ulepszeń broni.   Ze względu na fabułę jak i obsadzenie rozgrywki w realiach amerykańskich miast mamy przedstawiony olbrzymi świat oraz lokalizacje poboczne np. amerykańskie pustynie, gdzie został wprowadzony system Levolution, umożliwiający wysoki stopień destrukcji i zniszczeń otoczenia. Twórcy gry tak zaprojektowali sztuczną inteligencję przeciwników, że podczas przechodzenia poszczególnych misji powtórnie cała sytuacja może potoczyć się nieco inaczej.   Gracz ma do wyboru duży arsenał nowoczesnej broni, z dodatkami taktycznymi. Co więcej, arsenał powiększony o jest również o bardziej konwencjonalne środki: paralizator, obrzyn czy kusza, może również wykorzystywać gadżety typu: tyrolki czy liny z hakami. Jak w każdej odsłonie Battelfield gracz ma do wyboru rozmaite pojazdy typu: helikopter, radiowóz, pojazdy bojowe oddziałów specjalnych, łodzie czy nawet cywilne samochody i motocykle.   Gracz ma możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w trybie singleplayer jak i trybie wieloosobowym. Multiplayer wymaga podjęcia decyzji, do której ze stron chcemy dołączyć - reprezentanci prawa, czy przestępcy. W ramach gry online możemy wybrać różnego rodzaju scenariusze/tryby. Heist - drużyna wybierająca przestępców musi włamać się do banku, natomiast drużyna policyjna musi ich powstrzymać. Blood Money, która cechuje się dużym tempem gry, w której to drużyny muszą walczyć o zabezpieczenie paczki pieniędzy. Mamy też do wyboru tryb Rescue, gdzie drużyna SWAT musi uwolnić grupę zakładników. Twórcy dali nam również tryb pościgu nazwany Hotwire - drużyna przestępców musi zgubić kordon policyjny, a drużyna stróżów prawa musi zatrzymać przestępców. Oprócz tych nietypowych trybów w grze dostępne są również moduły klasyczne np. Team Deathmatch. Gracze mają do dyspozycji odpowiednie klasy postaci: Operator, Mechanik, Enforcer i Professional.   Battelfield: Hardline prezentuje nam nowy świat, gdzie trójwymiarowa grafika dopracowana w każdym calu stoi na wysokim poziomie. Ponadto, ogromne mapy i widowiskowa rozgrywka zapierają dech w piersiach oraz dają olbrzymią frajdę z gry :) Polecamy fanom rozgrywek online i nie tylko!    

Battlefield Battlefield 1 CDKey, Klucz Origin 144.90zł lub 1449pkt Kup! Więcej info

Battlefield 1 CDKEY, KLUCZ ORIGIN   Electronic Arts wraca z całkowicie nową serią jednej z najpopularniejszych gier akcji. Twórcy rzucą nas w sam wir konfliktów zbrojnych XX wieku. Oblicze wojny przybiera całkowicie nowego charakteru. Nierzadko powalczysz na lądzie, wodzie lub w powietrzu. Do swojej dyspozycji będziesz miał ogromne pojazdy, które nierzadko wpłyną na losy potyczek. Czołgi, dwupłatowce to tylko nieliczne z atrakcji. Kontroluj sterowce, pociągi pancerne lub ostrzeliwuj wrogów na lądzie z pokładu drednota.   Przenieś się do obleganych francuskich miast, włoskich Alp lub do pustynnych terenów Arabii. Zmienna, kapryśna pogoda oraz w pełni zniszczalne lokacje wpływają na dynamikę starć. Krajobraz po bitwie nigdy nie jest taki sam :) Battlefield 1 to przede wszystkim ogromne sieciowe bitwy, w których udział może wziąć aż 64 graczy. Dodatkowo wprowadzony został nowy tryb - Operacje, w którym Twoim zadaniem będzie wykonywanie mistrzowskich manewrów. Przełam linie wroga i zepchnij go na kolejną mapę!   Battlefield 1 poza zmianą fabuły oraz otoczenia to masa usprawnień graficznych, większe mapy, a co za tym idzie większa dawka doznań. Twórcy położyli duży nacisk na walkę w zwarciu np. przy pomocy saperek czy bagnetów. Walka piechoty jest bardziej wymagająca :) Możesz zostać również jeźdźcą kawalerii... EA skorzystało z wszelkich dobrodziejstw nowego silnika Frostbite, dzięki czemu otoczenie jest znacznie bardziej interaktywne. Całość wygląda naprawdę nieźle!

Counter Strike Counter Strike: Source STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Counter Strike: Source STEAM   Counter-Strike: Source to odświeżenie kultowej gry Counter-Strike głównie pod względem technicznym. Tytuł wyprodukowany został przez studio Valve Software.   Wielka popularność modu do Half-Life, który po pewnym czasie stał się pełnoprawną grą, sprawiła, iż studio odpowiedzialne za tytuł postanowiło odświeżyć klasyczną wersję, osadzając ją na nowym silniku graficznym, wykorzystanym między innymi w Half-Life 2.   Założenia tytułu pozostały natomiast niezmienione. Gracze wcielają się w członka jednej z dwóch drużyn, które mają przedstawione odmienne cele. Terroryści muszą podłożyć bombę, natomiast oddział antyterrorystyczny musi temu zapobiec. Każdy gracz za wyeliminowanie przeciwnika dostaje określoną ilość pieniędzy, za które po skończeniu rundy kupuje lepszy sprzęt.   Counter-Strike: Source stawia przede wszystkim na kooperację członków oddziału oraz taktyczne realizowanie pola walki. Udostępniony sprzęt różni się w zależności od tego, po której stronie barykady stoimy. Dla przykładu, oddział antyterrorystyczny może zaopatrzyć swoich członków w specjalne tarcze, chroniące od pocisków, a terroryści mogą korzystać z AK-47, który domyślnie jest zablokowany dla stróżów prawa. Zróżnicowanie to wprowadza pewne niuanse taktyczne, które należy wykorzystać, aby odnieść upragniony sukces na polu walki.    Counter-Strike: Source wprowadził przede wszystkim odświeżoną oprawę graficzną, możliwą dzięki wykorzystaniu zupełnie nowego silnika graficznego. Poprawiona została także fizyka otoczenia oraz efekty specjalne, towarzyszące między innymi wybuchom granatów.  

Counter Strike Counter-Strike Global Offensive CDKey, Klucz STEAM 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

Counter-Strike: Global Offensive CDKey, Klucz STEAM   PROMOCJA!!! Tylko teraz do każdego zakupu gry CS GO otrzymasz darmowego skina!!!     Po kliknięciu w kluczyk na Twój email (oraz na koncie) pojawi się bonusowy kod, aby odebrać skin przejdź na stronę www.bananki.pl Załóż konto i przejdź do sekcji "Zdobywaj bananki", gdzie musisz przepisać i zatwierdzić kod. Do Twojego konta doda się wirtualna waluta strony. TUTAJ  możesz odebrać jeden ze skinów o równowartości przyznanych bananków.   Uwaga!!! Możesz również na koncie pozostawić otrzymane bananki i zdobyć ich JESZCZE WIĘCEJ! Dodatkowe informacje znajdziesz na oficjalnej stronie. Wśród nagród znajdują się gry, doładowania do nich, skiny CS GO oraz wiele, wiele innych gadżetów!   Counter-Strike: Global Offensive to kolejna część słynnej drużynowej gry akcji, wyprodukowanej przez studio Valve Software. Tytuł jest swoistym przeniesieniem starych elementów serii w nowe środowisko, odznaczające się nowoczesną grafiką i rozwiązaniami na miarę XXI wieku.   Podstawowe założenia gry nie zostały zmienione. Naprzeciwko siebie stają dwie drużyny składające się z określonej ilości graczy. Terroryści mają za zadanie podłożyć bombę, a policjanci muszą im w tym przeszkodzić. Za realizowanie określonych celów bądź też eliminację przeciwników, gracze otrzymują pieniądze potrzebne na zakup lepszego uzbrojenia.   Counter-Strike: Global Offensive odświeża siedem klasycznych map, znanych z podstawowej wersji gry. Znajdziemy wśród nich legendarne lokacje Dust, Aztec czy chociażby Italy. Co prawda pewne modyfikacje w wyglądzie zostały poczynione, jednak w większości przypadków mapy te zachowują swój standardowy kształt. Global Offensive oferuje aż cztery zróżnicowane tryby gry. Wyścig zbrojeń to klasyczny deathmatch z jedną małą różnicą. Gracze za zabicie przeciwnika otrzymują lepszą broń, co daje im przewagę na polu bitwy. Demolka z założenia jest podobna, jednak całość została podzielona na rundy. Kolejne dwa tryby nawiązują do przeszłości serii. Klasyczny uproszczony to charakterystyczna dla Counter Strike rozgrywka, z wyłączeniem możliwości zranienia sojusznika. Turniejowy natomiast rzuca graczy na głęboką wodę, nie oferując żadnych ułatwień.  

BioShock Infinite BioShock: Infinite STEAM 31.90zł lub 319pkt Kup! Więcej info

BioShock: Infinite STEAM   BioShock: Infinite to trzecia część gry z popularnej serii BioShock. Akcja gry toczy się w 1912 roku. Gracz wcieli się w Bookera DeWitta, zhańbionego byłego prywatnego detektywa, wysłanego do zaginionego miasta w celu odnalezienia i uratowania Elizabeth, młodej kobiety więzionej od dzieciństwa. Problemem jest to, że ta niezwykła osoba przetrzymywana jest w latającym mieście, w Columbii, porównywanym do skrzyżowania steampunku z Miastem w Chmurach na planecie Bespin z Gwiezdnych Wojen albo do statków powietrznych z serii Final Fantasy. Związek z Elizabeth stanie się z biegiem czasu coraz bardziej skomplikowany, jednak to dzięki niemu nasz bohater nabędzie nowe umiejętności. Będą mu one potrzebne by pokonać wrogów, często w szybkich, dynamicznych podniebnych walkach, potyczkach toczonych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i pośród chmur. Do dyspozycji gracza programiści oddali olbrzymi arsenał broni, do tego zestaw śmiercionośnych różnego typu mocy jak również sprzymierzeńców w tym potężną Elizabeth potrafiącą manipulować „rozdarciami” w osnowie rzeczywistości. Pozwala jej to przywoływać z innego wymiaru przedmioty (uzbrojenie, pojazdy), które Booker wykorzystuje podczas starć. Autorzy gry (Irrational) wykorzystali ulepszoną technologię Unreal Engine 3 wprowadzając do tego silnika sporo własnych ulepszeń, w tym nowy system oświetlenia oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję, pozwalającą komputerowym postaciom na większą interakcję z otaczającym je światem.  

Borderlands Borderlands 2 STEAM 35.90zł lub 359pkt Kup! Więcej info

Borderlands 2 STEAM   Gra Borderlands 2 została wyprodukowana przez studio Gearbox. Właściciele „blaszaków” otrzymają grę z grafiką najlepszej jakości. Autorzy zadbali o przyjemne doznania podczas gry, również o całą masę opcji sieciowych połączonych z dopracowanym interfejsem. Posiadaczy pierwszej części z zapisanym stanem gry czeka również miła niespodzianka, mogą liczyć na bonusy uatrakcyjniające rozgrywkę. Będą to m.in. nowe skórki, i głowy postaci z jedynki. W nowej odsłonie całkowitemu przemodelowaniu uległ system uzbrojenia, który był wizytówką pierwszej części. Producenci z Gearbox Software stworzyli wszystkie bronie od podstaw i w odróżnieniu od poprzednika, w Borderlands 2 nowe bronie nie będą różniły się między sobą tylko statystykami, ale także wyglądem i zastosowaniem. Również otoczenie, w jakim toczy się akcja produkcji, uległo znacznym modyfikacjom. Pandora nie jest już tylko i wyłącznie serią pustynnych krajobrazów, wzbogacona została w nowe, urozmaicające grę lokacje, takie jak lodowe tundry, dżungle czy skaliste wzgórza. Emocjonującą grę zespołową zapewni duże zróżnicowanie postaci, gracze współpracując ze sobą wzajemnie się uzupełniają. I tak Maya na przykład wykorzystuje w walce nadprzyrodzone moce, potrafi również leczyć swoich towarzyszy. Komandos Axton używa ciężkiego sprzętu bojowego (n.p.: mini bomby atomowe). Skryty zabójca Zero posługuje się karabinem snajperskim albo kataną. Z kolei Salvador atakuje wielkimi giwerami. Wygląd postaci możemy modyfikować według własnego gustu, wybierając strój, fryzurę, i tym podobne elementy. To tylko przykłady, broń generowana jest losowo (około 17 milionów unikalnych rodzajów) dając niepowtarzalny, często zwariowany a na pewno zaskakujący rezultat..    

Borderlands Borderlands: The Pre-Sequel! STEAM 56.90zł lub 569pkt Kup! Więcej info

Borderlands: The Pre-Sequel! STEAM   Borderlands: The Pre-Sequel! to kolejna część popularnego FPSa Borderlands wyprodukowane przez studio 2K Australia przy współpracy z Gearbox Software, a wydana przez 2K Games. Tym razem przyjdzie nam stoczyć walkę na księżycu Pandory.    Produkcja sprawnie łączy elementy FPS z rozwiązaniami znanymi z gier RPG, należy również wspomnieć w tym przypadku rozbudowany tryb kooperacji gry wieloosobowej. Podobnie jak i w poprzednich częściach gracz ma do wyboru cztery postacie, które muszą stawić czoła Przystojnemu Jackowi.  Są to - Athena the Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer oraz Fragtrap. Każdy z bohaterów posiada swoje indywidualne umiejętności, które możemy rozwijać. Oponent, niegdyś pracodawca bohaterów, przeszedł na nikczemną ścieżkę, w której liczą się tylko zyski oraz walka o wpływy. Akcja gry spaja wydarzenia pomiędzy pierwszą częścią Borderlands a drugą.    Twórcy rozwinęli arsenał broni dostępny w grze (nowe rodzaje borni mogą nawet zamrozić wroga) oraz rozbudowali rozgrywkę o nowe elementy. Jako, że akcja całości rozgrywa się na księżycu, a co za tym idzie odwzorowano niższą grawitację. Również zużycie tlenu ma istotne znaczenie. Należy zatem umiejętnie z niego korzystać. Tlen może również służyć jako paliwo do jetpacka.     Chociaż Borderlands: The Pre-Sequel! nie różni się wizualnie od swoich poprzedniczek, to i tak będzie to prawdziwa gratka dla fanów serii. Komiksowy styl, dynamika oraz oryginalny humor na pewno trafią do ogromnej rzeszy graczy, dla których oryginalność gry jest bardzo ważnym elementem.    

Arma Arma III STEAM 99.90zł lub 999pkt Kup! Więcej info

Arma III STEAM   ArmA III to kolejna część realistycznego symulatora pola walki, skupiającego się wokół rozgrywek wieloosobowych. Za tytuł po raz kolejny odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Bohemia Interactive, które w przeszłości oprócz tej serii, zasłynęło również z Operation Flashpoint – cenionego do dziś symulatora żołnierza.   ArmA III przedstawia fikcyjny konflikt zlokalizowany w niedalekiej przyszłości na jednej z faktycznie istniejących wysp Morza Śródziemnego. Fabuła została skupiona wokół dywersyjnej akcji wojskowej o kryptonimie Magnitude. Jest to ostatnia deska ratunku dla NATO w obronie Europy przed siłami Bliskiego Wschodu. Najnowsze dzieło studia Bohemia Interactive stawia na dużą dowolność w rozgrywaniu misji. Gracze nie są ograniczani, a sposób wykonania zadania zależy tylko i wyłącznie od ich zmysłu taktycznego i dysponowanych środków. Użytkownicy mogą dowolnie modyfikować swój ekwipunek a także kierować pojazdami – samochodami, czołgami, samolotami, śmigłowcami i łodziami. W stosunku do poprzednich części zmianie uległ interfejs. Teraz wydaje się on prostszy, jednak nie oznacza to, że funkcje gry zostały zubożone. Za realistyczną oprawę graficzną odpowiedzialny jest autorski silnik graficzny – czwarta generacja Real Virtuality. Obsługuje on między innymi technologię PhysX, która pozwala wygenerować autentyczną fizykę, co przekłada się na intensywność wrażeń płynących z gry. ArmA III oferuje lokacje, których powierzchnia przekracza łącznie 320 kilometrów kwadratowych. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł posiada również rozbudowany moduł rozgrywek wieloosobowych, zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Dla fanów udostępniono również zaawansowany edytor do tworzenia własnych scenariuszy.    

Tom Clancy - seria strzelanek Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands CDKey, KLUCZ UPLAY 145.90zł lub 1459pkt Kup! Więcej info

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands CDKey, KLUCZ UPLAY   Seria Tom Clancy's zyskała sobie rzeszę fanów na całym świecie dzięki wciągającej akcji i ciekawych rozwiązaniach. Jeśli chcesz zostać prawdziwym komandosem nie możesz przejść(/przeklikać?) obok Wildlands obojętnie. Przenieś się na teren Boliwi, gdzie potężny kartel narkotykowy Santa Blanca (rodem z Narcos :P, aczkolwiek inna część Ameryki Pd.) przyczynia się do przemocy i bezprawia. Oczywiście urząd USA postanawia zwalczyć ten opresyjny układ wysyłając do walki swój elitarny oddział żołnierzy.    Do swojej dyspozycji otrzymasz ogromny, otwarty świat, który wypełniony jest po brzegi masą różnych misji. Korzystaj z szerokiej gamy samochodów, motocykli, łodzi oraz helikopterów. Sama grafika prezentuje wysoki poziom, dzięki czemu cała zabawa poza bycia wyjątkowo wciągającą jest również przyjemna dla oka. Jeśli wolisz zabawę z innymi graczami możesz wziąć udział w trybie kooperacji (dostępnej dla aż czterech osób!).  

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Obsługa klienta
(+48) 22 4275622
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00