zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Nr. tel: (+48) 22 4275622
Email:
zamknij Sprawdź!
The Sims 3 The Sims 3: Szalone Lata 70, 80 i 90 ORIGIN 24.90zł lub 249pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Szalone Lata 70, 80 i 90 ORIGIN    The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. to obszerny zbiór przedmiotów, który aktualizuje podstawową zawartość w trzeciej części The Sims. Za produkcję odpowiedzialne jest studio deweloperskie Electronic Arts.   Paczka zawiera przedmioty oraz ubrania nawiązujące swoim stylem do szalonych lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych. Zaznajomieni z modą fani serii od razu spostrzegą, że przedziały czasowe znacząco różnią się od siebie. Można zatem stwierdzić, iż paczka ta oferuje trzy pełnoprawne dodatki, w niebanalny sposób wzbogacające podstawową zawartość gry.   Wśród akcesoriów znajdziemy przede wszystkim charakterystyczne białe marynarki nawiązujące do lat siedemdziesiątych, dyskotekowe kule, różowe żakiety z wypchanymi ramionami (lata osiemdziesiąte), czy też podarte jeansy na modłę wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Nasze simy natomiast zrobią sobie trwałą, czy też jako fani rocka zapuszczą długie, charakterystyczne włosy.   Do wachlarza zajęć dodano przede wszystkim kluby fitness, dyskoteki oraz siłownie. Dodatek nie zmienia podstawowych założeń gry, a jedynie urozmaica je o dodatkowe możliwości.    

The Sims 3 The Sims 3: Po zmroku CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Po zmroku CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Po zmroku to trzeci oficjalny dodatek do gry The Sims 3. Gra oferuje rozbudowane życie miasta w godzinach nocnych, możliwość bycia gwiazdą, brania udziału w imprezach i chodzenia do pub'ów. Pojawia się także nowe otoczenie, niezwiązane z istniejącymi już miastami – Bridgeport. Simowie mogą chodzić do klubów nocnych, na imprezy, brać udział w przyjęciach na dachach wieżowców, itp. Wiele miejsc publicznych dostępnych jest tylko dla wybranych, dlatego też strzec ich będą ochroniarze dbający o to by nie weszli do nich nieletni. Ponadto istnieją miejsca niebezpieczne, w których często dochodzi do bójek czy awantur. Simowie będą mogli także zostać barmanem, reżyserem, a nawet gwiazdą, które prześladowane będą przez paparazzi. W tym dodatku pojawiają się wampiry. W porównaniu z dodatkiem z The Sims 2: „Nocne Życie” wampiry zostały zmienione - utraciły możliwość przemieniania się w nietoperze. Potrafią za to czytać w myślach, biegać i uczyć się o wiele szybciej niż zwykli Simowie. Zamiast głodu mają pragnienie krwi innych Simów, ale tylko wtedy gdy ofiara jest ich przyjacielem.    

The Sims 3 The Sims 3: Wymarzone podróże CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Wymarzone podróże CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Wymarzone Podróże to pierwszy oficjalny dodatek do The Sims 3, w którym Simowie będą miały możliwość wyruszyć do najciekawszych zakątków świata. Będą miały okazję zwiedzania prawdziwych miejsc i przeżywania nowych, niesamowitych przygód. Lista niespodzianek jest długa. Między innymi Simy będą mogły uczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, poznać dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać tajemnicze grobowce Al Simhara w Egipcie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innych kultur, spotykanie ciekawych Simów, a nawet możliwość sprowadzenia ich ze sobą do domu - to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów. Ta wyprawa z pewnością na zawsze odmieni ich życie. Dodatkowo, swoje wrażenia z podróży w postaci zdjęć i filmów, gracze będą mogli umieszczać w Internecie.    

The Sims 3 The Sims 3: Zostań gwiazdą CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Zostań gwiazdą CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Zostań Gwiazdą to szósty oficjalny dodatek do The Sims 3. Znajdziemy w nim nową funkcję społecznościową - Simport, umożliwiający wysyłanie swoich Simów do gry znajomego i na odwrót. Twój Sim będzie mógł w ten sposób zaprzyjaźnić się z Simem twojego przyjaciela! Do gry została dodana nowa okolica, której wygląd i klimat inspirowany był miastami położonymi w południowej Kaliforni jak Venice Beach czy też Hollywood i Vine. Posiada ona ratusz wzorowany na ratuszu w Los Angeles. Gracz będzie mógł stworzyć swój własny lokal, zbudować wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. W grze możemy również liczyć na Dżina, który będzie mógł spełniać masze życzenia takie jak piękno, bogactwo, płodność itp. Może on również zostać partnerem naszego Sima.    

The Sims 3 The Sims 3: Zwierzaki CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Zwierzaki CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Zwierzaki to piąty, oficjalny dodatek do The Sims 3. Rozszerzenie umożliwia Simom hodowanie własnych zwierząt. Do wyboru mamy psy, koty, jaszczurki, żółwie, węże, ptaki, chomiki, świnki morskie a także konie i to gracz decyduje o tym jakie cechy charakteru im nadać. Od inteligentnego, odważnego i przyjaznego przez płochliwe i nieświadome po delikatne, szybkie i zwinne. Zwierzęta można nauczyć różnych sztuczek i umiejętności; koty mogą uczyć się polowania, psy oprócz tego, że są w stanie odstraszyć złodziei mogą nauczyć się zarabiać pokazując sztuczki i odnajdywać skarby w okolicy. Konie mogą nauczyć się przeskakiwać przez przeszkody a starsze Simy mogą nawet na nich jeździć. Specjalnym, zwierzętami w grze są jasne i błyszczące jednorożce posiadające magiczne moce takie, jak przekleństwo lub błogosławieństwo na innego Sima, mogą one wspomagać wzrost roślin oraz teleportować się wraz z Simem w inne miejsce.

The Sims 3 The Sims 3: Pokolenia CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Pokolenia CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Pokolenia to czwarty dodatek do The Sims 3. W grze ujrzymy całe spektrum bogatych doświadczeń życiowych; od przesyconego wyobraźnią dzieciństwa przez problemy nastolatków do skomplikowanej rzeczywistości życia dorosłego. Zdobyte w ten sposób doświadczenia z każdego etapu życia sprawią, że życie Twoich Simów stanie się pełniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, bez względu na ich wiek. Dzięki wielu radościom, ale również dramatycznym wydarzeniom życiowym i nowymi sposobami wyrażania przez Simów kreatywności, gra The Sims 3 Pokolenia pozwoli Twoim Simom żyć pełnią życia!   Dodatek oferuje liczne nowe obiekty i elementy wyposażenia, na które gracze czekali od dawna: piętrowe łóżka, domki na drzewie, liczne stroje i przebrania. Oprócz tego wprowadzone zostały nowe zajęcia, zawody oraz cechy charakteru.    

The Sims 3 The Sims 3: Film CDKey, Klucz ORIGIN 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Film CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Film to kolejny dodatek do popularnego symulatora prawdziwego życia. Tym razem twórcy skupili się na tematyce filmowej, oddając w ręce graczy elementy ściśle związane z tą dziedziną show biznesu. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Maxis.   The Sims 3: Film oferuje szereg gadżetów przywodzących na myśl produkcje kinowe. Twórcy skupili się na kilku różnorodnych epokach filmowych, uwzględniając również poszczególne gatunki. Dzięki temu w świecie gry pojawiają się nowe elementy stylizowane np. westernem czy horrorem.   Oprócz nowych strojów, wśród których znajdziemy zarówno kostiumy superbohaterów, jak i mrocznych wampirów czy kowbojów, rozszerzenie wprowadza stylizowane meble oraz inne elementy wystroju wnętrz. Dzięki temu gracze są w stanie dostosować wygląd swojej posiadłości pod konkretny styl filmowy, zachwycając tym samym wszystkich sąsiadów unikalnym designem.    

The Sims 3 The Sims 3 CDKey, Klucz ORIGIN 36.90zł lub 369pkt Kup! Więcej info

The Sims 3 CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3 to najnowsza produkcja bestsellerowej i wszystkim znanej, kultowej gry polegającej na symulacji codziennego życia, zaczynając od samych narodzin, aż po samą śmierć. Wraz z najnowszą wersją The Sims zostało wprowadzonych kilka nowości takich jak system marzeń i snów, kontrola własnej kariery np. godzin pracy, czy też brak granic między parcelami – w The Sims 3 można bez problemu przechadzać się po ulicach które stanowią jedną całość, a nie wycinek wirtualnego świata.    

The Sims 3 The Sims 3: Studenckie Życie CDKey, Klucz ORIGIN 38.90zł lub 389pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Studenckie Życie CDKey, Klucz ORIGIN    The Sims 3: Studenckie Życie to kolejny dodatek do niezwykle popularnej gry symulującej prawdziwe życie. Za tytuł odpowiedzialne jest oczywiście studio deweloperskie o nazwie Maxis, wchodzące w skład Electronic Arts. W Studenckim Życiu gracze mają możliwość posłania swoich simów na studia, by zdobyli doświadczenie i polepszyli swoje perspektywy w nadchodzącej pracy. Gra oferuje aż sześć zróżnicowanych kierunków studiów. Każdy z nich owocuje uzyskaniem dyplomu, który w znaczny sposób zwiększa nasze zarobki oraz umożliwia objęcie nowych stanowisk – np. jako twórca gier komputerowych. Podczas uczęszczania na zajęcia simowie nawiązują nowe kontakty. Mają oni również możliwość dołączenia do jednej z trzech grup społecznych – kujonów, ważniaków oraz buntowników. Wraz z wzmożoną aktywnością, istnieje możliwość awansu społecznego w każdej z tych ugrupowań, co wiąże się z otrzymaniem oryginalnych korzyści. Oczywiście wśród studenckiego życia nie zabrakło także miejsca na imprezy. Gracze mogą rywalizować w charakterystyczną odmianę ping ponga, imprezować przy basenie, czy chociażby urządzać zabawę przy ognisku. Wraz z dodatkiem w świecie gry pojawiają się nowe lokacje. Jest to oczywiście kampus uniwersytecki, kręgielnia, fast foody i wszystko inne, co można spotkać w miasteczku studenckim.    

The Sims 3 The Sims 3: Cztery Pory Roku CDKey, Klucz ORIGIN 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Cztery Pory Roku CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Cztery pory roku koncentruje się na porach roku i na pogodzie. W tym dodatku będziemy mogli obserwować cyklicznie zmieniające się pory roku i ich wpływ na życie Simów. Każda z pór roku niesie ze sobą atrakcje. Wiosną Simy mogą się wybrać do parku na poszukiwania jaj wielkanocnych, grać w piłkę nożną, jeździć na wrotkach. Latem mimo pięknej pogody Simy muszą uważać na ostre słońce i ryzyko udaru słonecznego, jesienią młodzież uczestniczy w święcie Halloween a zimą uprawiać sporty zimowe, rzucać śnieżkami i korzystać z uroków ziemi pokrytej śniegiem.   Uatrakcyjnieniem w dodatku są pojawiający się kosmici, którzy nie zawsze muszą być przyjaźnie nastawieni. Mogą oni pozostać w sąsiedztwie i utrzymywać mile kontakty, ale mogą też nierozważnego Sima uprowadzić...    

The Sims 3 The Sims 3: Nie z tego świata CDKey, Klucz ORIGIN 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Nie z tego świata CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Nie z tego świata! to dodatek pełen magii, nadprzyrodzonych istot i niezwykłych przedmiotów. Wśród wielu nowości znajdziemy tutaj możliwość tworzenia nowych obiektów, warzenia eliksirów a nawet możliwość wysyłania ich innym graczom Sims 3. W tajemniczym mieście Moonlight Falls kreatywny gracz będzie w stanie stworzyć psotne wróżki, duchy, wiedźmy, wampiry i wilkołaki, przygotowywać eliksiry, rzucać zaklęcia i sprowadzać klątwy na inne simy. Atmosferę grozy i mroku dopełniają gotyckie budynki i zaczarowane przedmioty. O odpowiedniej porze w blasku Księżyca wszystko może się wydarzyć. Nasz moce nie pochodzą z tego świata...    

The Sims 3 The Sims 3: Rajska wyspa CDKey, Klucz 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Rajska wyspa CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Island Paradise to kolejny dodatek do niezwykle popularnej gry będącej symulacją prawdziwego życia. Rajska Wyspa skupia się na egzotycznych wakacjach, podczas których nasi Simowe zbudują własny kurort nadmorski bądź też pływający dom. Dodatek przenosi nas na egzotyczną plażę, gdzie będziemy w stanie zbudować własny luksusowy kurort bądź też prawdziwą łódź mieszkalną, którą wyruszymy na szerokie wody. Z czynnością tą wiąże się odkrywanie nowych wysp. Nasi Simowe mogą także oddać się nurkowaniu, poznając podwodną faunę i florę. Do aktywności tej można podejść amatorsko, korzystając z klasycznej rurki do pływania bądź też bardziej profesjonalnie, wyposażając naszych podopiecznych w pełnoprawny kostium płetwonurka. Na Simów czekają dodatkowe przygody. Pod wodą można odnaleźć zaginiony skarb, natomiast przy odrobinie szczęścia spotkamy również prawdziwą syrenę. Dla użytkowników lubiących budowanie przygotowano możliwość zaprojektowania i wykonania prawdziwego pływającego domu i pięknego kurortu, do którego będą przyjeżdżać sławy z całego świata.  

The Sims 3 The Sims 3: Kariera CDKey, Klucz ORIGIN 46.90zł lub 469pkt Kup! Więcej info

The Sims 3: Kariera CDKey, Klucz ORIGIN   The Sims 3: Kariera to drugi dodatek do The Sims 3. W rozszerzeniu gracze będą mogli zmierzyć swoje siły w wielu zróżnicowanych zawodach. Do wyboru będziemy mieli takie zawody jak: stylista, strażak, detektyw, pogromca duchów, nauczyciel, lekarz, wędkarz, ogrodnik, malarz, pisarz, rzeźbiarz, wynalazca, fotograf i inne. I tak np. dzięki pracy w zawodzie architekta będziemy mogli wpływać bezpośrednio na wygląd naszego miasta. Kariera stylisty lub artysty tatuażu pozwoli dyktować nowe trendy w modzie. Wybierając zawód pogromcy, być może w końcu ktoś będzie w stanie pokonać zgraję zjaw i duchów. Gracz bezpośrednio poczuje, w jaki sposób życie zawodowe jego postaci, wybór dobrych lub złych zachowań, wpływa na jego późniejszy los. Przyszłość Sima, leży w twoich rękach.    

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Obsługa klienta
(+48) 22 4275622
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00