zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
FIFA FIFA 13 EU/PL CDKey, Klucz 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

FIFA 13 PL/EU CDKey, Klucz   FIFA 13 to kolejna część świetnego symulatora piłki nożnej, który co roku aktualizowany jest przez kanadyjskie studio deweloperskie EA Sports. Najnowsza część doczekała się szeregu usprawnień oraz nowych rozwiązań, które znacząco wpływają na frajdę z gry.   Twórcy skupili się przede wszystkim na usprawnieniu fizyki zawodników znajdujących się na boisku. Poprawiono między innymi pracę rąk. Przepychanki pod polem karnym wyglądają teraz bardziej realistycznie. Usprawniona fizyka przekłada się również na lepszą kontrolę nad przyjmowaną piłką.   Zmianie uległa zarówno gra w defensywie, jak i ofensywie. Obrońcy ustawiają się teraz bardziej inteligentnie i nie dopuszczają do łatwych sytuacji strzeleckich. Podczas ataku można natomiast zauważyć, że wspomagający nas kompani skupiają na sobie większą uwagę przeciwnika, aby łatwiej można było wypracować sytuację do oddania strzału. W znacznie większym stopniu wykorzystywane są także skrzydła boiska, dzięki czemu gracze mogą się pokusić o bardziej skomplikowaną taktykę.   Popracowano także nad systemem wykonywania rzutów wolnych. Przy piłce pojawia się teraz również trzeci zawodnik, który pozwala na zamarkowanie strzału i zmylenie obrony przeciwnika. W defensywie natomiast gracze mają możliwość wybrania, ilu zawodników ma stać w murze.   FIFA 13 doczekała się także nowego trybu – Skill Games. Pozwala on na przetestowanie swoich umiejętności w ciężkich warunkach, wykonując zaawansowane wyzwania i ćwicząc przy okazji własne predyspozycje.   System kariery również został przemodelowany. Od teraz gracze mogą objąć prowadzenie nad reprezentacją danego kraju niezależnie od ich poczynań w sezonie ligowym.   Wszystkie te zmiany sprawiają, że FIFA 13 jest jeszcze bliżej realizmu, stawiając przy okazji na wysokiej jakości rozrywkę.    

FIFA FIFA Manager 14 CDKey, Klucz ORIGIN 41.90zł lub 419pkt Kup! Więcej info

Fifa Manager 14 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA Manager 14 to niezwykle zaawansowany menedżer piłkarski, w którym gracze wcielają się w postać trenera wybranej drużyny. Za tytuł odpowiedzialne jest niemieckie studio deweloperskie o nazwie Bright Future, które działa pod egidą Electronic Arts.   W najnowszej odsłonie zaktualizowano składy poszczególnych drużyn oraz lig, dzięki czemu gracze mają pewność, że ich ulubiony zespół odzwierciedla stan znany z rzeczywistości. FIFA Manager 14 doczekała się także szeregu pomniejszych usprawnień w kwestii gameplayu, co przekłada się bezpośrednio na satysfakcję płynącą z rozgrywki.   Użytkownicy wcielający się w rolę trenera muszą odpowiednio zarządzać poszczególnymi aspektami działalności. Oprócz pozyskiwania nowych zawodników i ustalania odpowiedniego planu treningowego, należy również dbać o dobry wydźwięk w mediach, negocjować ze sponsorami czy chociażby starać się utrzymać odpowiednią atmosferę wśród piłkarzy.   Deweloperzy postanowili oddać w ręce graczy wszystkie funkcje, które w poprzedniej odsłonie serii były dodatkowo płatne. FIFA Manager 14 to ponad 35 tysięcy licencjonowanych zawodników, 1000 autentycznych klubów piłkarskich oraz 70 światowych lig.    

FIFA FIFA 15 PL CDKey, Klucz ORIGIN 44.90zł lub 449pkt Kup! Więcej info

FIFA 15 PL CDKey, Klucz ORIGIN   Aktywując nasz klucz otrzymasz grę w pełni spolszczoną (polski dubbing).      FIFA 15 to kolejna odsłona niezwykle popularnego na całym świecie cyklu symulatora piłkarskiego. Za produkcję odpowiedzialne jest studio EA Sports.   Rozgrywka opiera się na zarządzaniu zespołem piłkarskim. To od gracza zależy jaki tryb chciałby wybrać w trakcie gry. Poza typowym uczestnictwem w wielosezonowych mistrzostwach świata, mamy do wyboru pojedyncze spotkania, czy treningi lub tryb menadżera, w którym to możemy nie tylko pokierować drużyną, ale zadbać o związany z tym aspekt logistyczny, aby stworzyć prawdziwą maszynę do zdobywania goli.    Do najważniejszych zmian należy zaliczyć dopracowaną oraz ulepszoną oprawę graficzną, która w pełni oddaje realistyczny charakter rozgrywanych spotkań, dzięki czemu zachowania zawodników, czy oprawa meczu są zdecydowanie bardziej naturalne i widowiskowe. Twórcy dołożyli do gry kolejne licencje oraz ligi rozbudowując tym samym całość o dodatkową dozę rozrywki. Ważnym elementem jest również poprawa błędów technicznych, które trapiły fanów poprzednich produkcji.   Ulepszeniu poddano również tryb FIFA Ultimate Team. Odtąd rozgrywka online staje się znacznie bardziej urozmaicona. Fani FIFA na pewno nie będą zawiedzeni! EA po raz kolejny stanęło na wysokości zadania oferując tym samym prawdziwy powiew świeżości do popularnej serii. Na co czekasz? Piłka w grze!    

FIFA FIFA 14 CDKey, Klucz ORIGIN 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

FIFA 14 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA 14 to kolejna część niezwykle zasłużonego cyklu gier sportowych, przedstawiająca piłkarskie zmagania na wirtualnej murawie. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Electronic Arts.   Jak w każdej edycji, FIFA 14 oferuje graczom ponad 15 tysięcy autentycznych zawodników grających w różnorodnych klubach piłkarskich. Gra może się pochwalić oficjalną licencją FIFA, dzięki czemu nazwiska i prezencja spotykanych w niej zawodników jest zgodna z rzeczywistością. FIFA 14 rozszerza rozwiązania znane z poprzednich części serii oraz wprowadza zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca, a zarazem autentyczna. Zmianie uległa przede wszystkim fizyka piłki, która jest teraz o wiele bardziej realistyczna. Twórcy pokusili się również o przemodelowanie systemu oddawania strzałów. O ile tylko sytuacja na to pozwala, poszczególni zawodnicy będą dostosowywać kąt uderzenia, krok oraz prędkość podejścia pod piłkę. Ulepszeniu uległa również sztuczna inteligencja zarówno naszych przeciwników, jak i sojuszników z tej samej drużyny. Gracze mają większe możliwości rozgrywania piłki w środku pola oraz organizowania skutecznej obrony. Dodano również możliwość podawania podkręconej piłki oraz dryblingu podczas szybkiego przemieszczania się. FIFA 14 jeszcze bardziej rozwija opcje społecznościowe, skupiając swoich graczy wokół sieciowej usługi EA Sports Football Club.      

FIFA FIFA 16 CDKEY, Klucz Origin 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

FIFA 16 PL CDKey, Klucz ORIGIN   Studio EA Sports nadchodzi ze zmodyfikowanym oraz usprawnionym symulatorem piłkarskich rozgrywek. FIFA 16 zaskakuje masą całkowicie nowych rozwiązań, a co za tym idzie fani całej serii oraz piłki nożnej nie będą zawiedzeni.   Oczywiście tak jak i w przypadku poprzednich odsłon tak i tym razem kluczem do sukcesu jest gra zespołowa. AI zarówno przeciwników jak i naszych drużynowych partnerów zostało mocno "podrasowane", dzięki czemu zmagania na boisku stały się jeszcze bardziej realistyczne. Gra w obronie zdaje się być bardziej dynamiczna. AI odczytuje wszelkie ruchy, a co za tym idzie możemy odnieść wrażenie, że rywalizacja nabiera nowego znaczenia. Twórcy wprowadzili wiele zmian w poruszaniu się zawodników, dzięki czemu są oni skuteczniejsi i z pewnością zatrzymają nie jednego groźnego rywala (oczywiście z Twoją pomocą :)!    Poza ogromnymi postępami gry w obronie mechanika poruszania się w innych obrębach rozgrywki jest również warta uwagi. Poprawiony system podań sprawił, że są one bardziej precyzyjne oraz dopracowane, dzięki czemu wszelkie akcje stają się prawdziwym zagrożeniem dla bramki rywala. Wykończenia... Nic tak nie cieszy oka jak spektakularny gol ulubionej drużyny. O dryblingu chyba nie musimy wspominać :P EA zadbało o to, żeby każdy z nas poczuł samotny, emocjonujący rajd w polu karnym. Od tej pory triki mogą przechylić szalę zwycięstwa na Twoją stronę! Dośrodkowania oraz precyzyjne strzały... zastanów się, wyczuj piłkę i ruszaj do boju!   Uwaga! Uwaga! EA Sports wprowadza do FIFY 16 kobiece rozgrywki piłkarskie! Jest to pierwszy tego typu ruch w historii całej serii. Czas przetestować umiejętności płci pięknej na boisku! :)

FIFA FIFA 17 2200 POINTS FUT CDKey, Klucz Origin 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

FIFA 17 2200 Points CDKey, Klucz ORIGIN (FIFA 17 do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry.)     FIFA Points to punkty, które możesz swobodnie rozdysponować w multiplayerze gry FIFA. Dzięki tym punktom zyskujesz przewagę i możesz jeszcze szybciej wpłynąć na rozbudowę swojego zespołu Ultimate Team. Bierz udział w mistrzostwach FUT i stań na przeciw innym! Pamiętaj refleks i takstyczny zmysł stanowią o wygranej. W FUT istotną rolę odgrywa zgranie zespołu. Do swojej dyspozycji masz aż kilka tysięcy graczy i siędzi dodatkowym punktom FIFA kupisz kolejne paczki.     Zdobądź kod rabatowy na zakup paczek kupując u nas grę FIFA 17. Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu.

FIFA FIFA 17 CDkey, Klucz ORIGIN 99.90zł lub 999pkt Kup! Więcej info

FIFA 17 CDKey, Klucz ORIGIN   FIFA 17 to kolejna odsłona słynnej serii piłkarskiej produkowanej przez EA Sports. W grze do dyspozycji dostajemy praktycznie wszystkie licencjonowane kluby piłkarskie świata, oraz możemy grać naszymi ulubionymi mistrzami piłkarskiego rzemiosła jak Messi czy Cristiano Ronaldo.   Chcesz zyskać jeszcze więcej w grze online?   Potrzebujesz punktów FUT? Dla każdego, kto zakupi w naszym sklepie grę standardową FIFA 17 przygotowaliśmy specjalne kody rabatowowe 5% na zakup 2200 punktów FUT. Punkty możesz zakupić TUTAJ. <Kod rabatowy wprowadź podczas składania zamówienia>    KLIKNIJ KLUCZYK a kod rabatowy doda się do Twojego konta.

FIFA FIFA 18 CDKey, Klucz ORIGIN 189.90zł lub 1899pkt Kup! Więcej info

FIFA 18 CDKey, Klucz ORIGIN   Planowana data premiery: 29 września 2017 r.   FIFA 18 to kolejna już odsłona jednego z najpopularniejszych symulatorów sportowych. EA Sports dba o fanów serii ciągle rozwijając i usprawniając wszelkie dostępne w grze tryby i funkcje. Gracze mogą po raz kolejny zarządzać całym zespołem licencjonowanych drużyn narodowych i drużyn piłkarskich z dobrze znanych nam światowych lig. Mechanika przeszła sporo zmian w stosunku do poprzednika. Twórcy usprawnili również całą oprawę wizualną w oparciu o Frostbite - silnik opracowany przez firmę DICE. Wśród zróżnicowanych trybów dla pojedynczego gracza FIFA 18 oferuje kontynuację kampanii - "Droga do chwały". Po raz kolejny staniesz się fikcyjnym bohaterem - Alexem Hunterem, który ma szansę stać się legendą futbolu.

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00