zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Nr. tel: (+48) 22 4275622
Email:
zamknij Sprawdź!
Far Cry Far Cry - Blood Dragon CDKey, Klucz 15.90zł lub 159pkt Kup! Więcej info

Far Cry - Blood Dragon -  CDKey, Klucz   Far Cry - Blood Dragon to czwarta już część znanej i lubianej serii strzelanin pierwszoosobowych, w których gracz ma praktycznie nieograniczone możliwości działania. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ubisoft Montreal, które ma na swoim koncie także drugą część serii.   W grze wcielamy się w Jasona Brody’ego, z pozoru klasycznego wczasowicza chcącego odpocząć na tropikalnej wyspie. Miał on jednak pecha, jego łódź została wysadzona w powietrze, a piękna dziewczyna porwana przez piratów. Jason zamiast się załamać, zakasa rękawy, przechodzi szybki kurs obsługi broni palnej i rusza na pomoc swojej ukochanej.   Far Cry 3 wyróżnia się na tle konkurencji ogromnym, otwartym światem.  Misje są tu tylko pretekstem do działania na własną rękę. Otwarta struktura nie wymusza na nas żadnych działań – do celu dążymy w sposób dokładnie taki, na jaki akuratnie mamy ochotę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeliminować przeciwników po cichu. Z drugiej jednak strony równie dobrym rozwiązaniem jest chwycenie wyrzutni rakiet i wysadzenie wszystkiego w powietrze. Swoboda działania to motyw przewodni tej gry.   W grze dostępny jest także klasyczny tryb wieloosobowy, w którym główny nacisk położono na zróżnicowanie rozgrywki. Dzięki temu każda potyczka nakłada na nas odmienne cele, które należy zrealizować. Do ich wypełnienia wymagana będzie złożona kooperacja z innymi członkami drużyny.    

Far Cry Far Cry 3 CDKey, Klucz UPLAY 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Far Cry 3 CDKey, Klucz UPLAY   Far Cry 3 to trzecia już część znanej i lubianej serii strzelanin pierwszoosobowych, w których gracz ma praktycznie nieograniczone możliwości działania. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ubisoft Montreal, które ma na swoim koncie także drugą część serii.   W grze wcielamy się w Jasona Brody’ego, z pozoru klasycznego wczasowicza chcącego odpocząć na tropikalnej wyspie. Miał on jednak pecha, jego łódź została wysadzona w powietrze, a piękna dziewczyna porwana przez piratów. Jason zamiast się załamać, zakasa rękawy, przechodzi szybki kurs obsługi broni palnej i rusza na pomoc swojej ukochanej.   Far Cry 3 wyróżnia się na tle konkurencji ogromnym, otwartym światem.  Misje są tu tylko pretekstem do działania na własną rękę. Otwarta struktura nie wymusza na nas żadnych działań – do celu dążymy w sposób dokładnie taki, na jaki akuratnie mamy ochotę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeliminować przeciwników po cichu. Z drugiej jednak strony równie dobrym rozwiązaniem jest chwycenie wyrzutni rakiet i wysadzenie wszystkiego w powietrze. Swoboda działania to motyw przewodni tej gry.   W grze dostępny jest także klasyczny tryb wieloosobowy, w którym główny nacisk położono na zróżnicowanie rozgrywki. Dzięki temu każda potyczka nakłada na nas odmienne cele, które należy zrealizować. Do ich wypełnienia wymagana będzie złożona kooperacja z innymi członkami drużyny.    

Far Cry Far Cry 4 CDKey, Klucz UPLAY 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Far Cry 4 CDKey, Klucz Uplay   Far Cry 4 to już czwarta część z serii gier cieszących się niezwykłą popularnością. Ta strzelanka z pierwszoosobowej perspektywy w otwartym świecie zaskakuje nie tylko oprawą graficzną, ale i rozbudowaną fabułą. Cała seria zapoczątkowana przez studio Cryek w 2005 roku została przejęta przez firmę Ubisoft.   Czwarta część nie odnosi się do swoich poprzedniczek pod względem fabularnym. Posiada jednakże wspólne elementy w tym chociażby unikalny klimat tropikalnych dżungli z niezwykle odwzorowanym otoczeniem roślinności i ukształtowania terenu. Gra posiada strukturę otwartego świata, w którym gracz przemierza tereny z perspektywy pierwszej osoby. I tym razem musi stawić czoła despotycznemu, samozwańczemu przywódcy bandy grabieżców. Świat, w którym przyjdzie nam rozegrać prawdziwą walkę o przetrwanie to Kyrat, położone w obrębie Himalajów.    Gracz ma do swojej dyspozycji prawdziwy arsenał broni. Począwszy od małego kalibru pistoletów do ciężkich karabinów maszynowych. Mamy możliwość również używania broni białej (noże i maczety). W grze dopracowano sztuczną inteligencję przeciwników, oraz zwiększono ilość trybów gry jedno i wieloosobowych.   Pod względem warstwy audiowizualnej Far Cry 4 znacznie wyróżnia się na tle konkurencji. Wysoka jakość trójwymiarowego otoczenia zasługuje na pochwały oraz bardzo cieszy oko, dając graczowi dużą dawkę rozrwyki podczas grania :) Cóż możemy dodać więcej? Prawdziwy must have dla wymagających!    

Far Cry Far Cry 3 - DELUXE EDITION CDKey, Klucz UPLAY 69.90zł lub 699pkt Kup! Więcej info

Far Cry 3 - DELUXE EDITION CDKey, Klucz UPLAY   Far Cry 3 to trzecia już część znanej i lubianej serii strzelanin pierwszoosobowych, w których gracz ma praktycznie nieograniczone możliwości działania. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ubisoft Montreal, które ma na swoim koncie także drugą część serii.   W grze wcielamy się w Jasona Brody’ego, z pozoru klasycznego wczasowicza chcącego odpocząć na tropikalnej wyspie. Miał on jednak pecha, jego łódź została wysadzona w powietrze, a piękna dziewczyna porwana przez piratów. Jason zamiast się załamać, zakasa rękawy, przechodzi szybki kurs obsługi broni palnej i rusza na pomoc swojej ukochanej i przyjaciołom.   Far Cry 3 wyróżnia się na tle konkurencji ogromnym, otwartym światem. Misje są tu tylko pretekstem do działania na własną rękę. Otwarta struktura nie wymusza na nas żadnych działań – do celu dążymy w sposób dokładnie taki, na jaki akuratnie mamy ochotę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeliminować przeciwników po cichu. Z drugiej jednak strony równie dobrym rozwiązaniem jest chwycenie wyrzutni rakiet i wysadzenie wszystkiego w powietrze. Swoboda działania to motyw przewodni tej gry.   W grze dostępny jest także klasyczny tryb wieloosobowy, w którym główny nacisk położono na zróżnicowanie rozgrywki. Dzięki temu każda potyczka nakłada na nas odmienne cele, które należy zrealizować. Do ich wypełnienia wymagana będzie złożona kooperacja z innymi członkami drużyny.    

Far Cry Far Cry PRIMAL CDkey, UPLAY 74.90zł lub 749pkt Kup! Więcej info

Far Cry PRIMAL CDKey, UPLAY   Far Cry  epoka kamienia łupanego? Ubisoft przygotował dla nas odsłonę o wdzięcznej nazwie Primal! Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa pośród fanów gier pełnych wartkiej akcji. Jednakże tym razem walka o przetrwanie odbywa się bez dostępu do nowoczenych technologii.   Wciel się w Takkara, prehistorycznego myśliwego, który jako jedyny przeżywa brutalny atak tygrysa szablozębnego. Bohater, zdany wyłącznie na siebie, może być łatwym łupem nie tylko tubylców, ale również agresywnych zwierząt. Twoim głównym zadaniem będzie próba założenia i rozwój nowego plemienia. W tym wypadku bezpieczeństwo oraz zapewnienie bytu są priorytetowymi zadaniami w walce o dominację. Far Cry Primal mimo tak różnej scenerii zawiera w sobie charakterystyczne dla całej serii elementy. Do swojej dyspozycji masz ogromny, otwary świat, którego krajobrazy niekiedy znacznie się różnią. Twórcy zaimplementowali do gry fikcyjny świat Oros, który ukształtował się po zlodowaceniu ziemi.  Lokalizacje są przy tym wyjątkowo barwne i ciekawe.    Zbieraj przedmioty, wykonuj niezbepieczne zadania oraz wyzwania i zdobywaj wrogie przyczółki. Brzmi znajomo? Oczywiście prepoza dynamiczną akcją historyczne realia będą od Ciebie wymagały trochę innego rodzaju sprytu oraz zręczności. System rzemiosła ma tutaj ogromne znaczenie. Jak przecież dobrze wiadomo Takkar posługuje się prymitywnymi broniami, które często będzie musiał wytworzyć sam.  Pamiętaj! Ogień często będzie Twoim sprzymierzeńcem w tak trudnych warunkach. Brak pojazdów zastąpiono jazdą na zwięrzetach, dzięki czemu eksploracja tak dużej mapy będzie zdecydowanie prostsza.

Far Cry Far Cry 5 CD Key, Klucz Uplay 209.90zł lub 2099pkt Kup! Więcej info

Far Cry 5 CD Key, Klucz Uplay   Far Cry 5 to piąta już odsłona popularnej serii strzelanek FPP wyprodukowana przez Ubisoft. Po raz kolejny gracze będą mieli możliwość odkrywania rozległego, otwartego świata zamieszkałego przez dziesiątki przeciwników. Tak jak i w przypadku poprzedniczek możesz zdecydować się na bezpośrednie starcia lub atak z ukrycia. To do Ciebie należy ostateczna decyzja, w jaki sposób chcesz wyeliminować nieprzyjaciół.   Twórcy oferują szeroki wachlarz różnych zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym, masę zadań pobocznych oraz dodatkowych wyzwań. Oczywiście w miarę postępów w grze będziemy mieli okazję rozwijać naszą postać. Coraz silniejszy arsenał dostępnych broni? Przygotuj się na prawdziwe wyzwanie. Rozbudowany system craftingowy pozwala na tworzenie przydatnych przemiotów i ulepszeń.   Tym razem zostaniesz przeniesiony do Montanty w Stanach Zjednoczonych. Jako zastępca szeryfa będziesz musiał stawić czoła niebezpiecznemu kultowi znanemu pod nazwą "Projekt u Bram Edenu". Stań na czele ruchu oporu i pomóż mieszkańcom wyrwać się z okowów szaleńca. Podczas swojej przygodu nierzadko natrafisz na ciekawe postaci niezależne, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Obsługa klienta
(+48) 22 4275622
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00