zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Nr. tel: (+48) 22 4275622
Email:
zamknij Sprawdź!
Civilization Sid Meier's Civilization V STEAM 15.90zł lub 159pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization V STEAM   Sid Meier's Civilization V to piąta już część niezwykle popularnej strategii turowej, która umożliwia graczom przeprowadzenie swojej cywilizacji przez najważniejsze epoki historyczne. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Firaxis Games.   Piąta odsłona cyklu to miejsce na spore zmiany, przede wszystkim w interfejsie użytkownika. Ten jest teraz o wiele bardziej przejrzysty,  a jego użytkowanie przyjemniejsze. Zmodyfikowano między innymi system powiadomień. Te są teraz pokazywane za pomocą czytelnych ikon. Znikła zatem potrzeba przedzierania się przez mnóstwo opcji konfiguracyjnych, by dotrzeć do wymaganej przez nas informacji. Największą zmianą w porównaniu do poprzednich części jest zaimplementowanie siatki składającej się z sześciokątów. Rozwiązanie to daje graczom o wiele większe możliwości taktyczne podczas prowadzenia wojny. Większe znaczenie mają także modyfikatory, które są nadawane jednostkom np. podczas przekraczania rzeki. Z drugiej jednak strony nie zapomniano o graczach nastawionych bardziej pokojowo. Do ich dyspozycji oddano zupełnie nowy system dyplomacji, który umożliwia prowadzenie zaawansowanych rozmów z naszymi konkurentami. Na mapie pojawiły się także miasta neutralne, które nie dążą do ekspansji, jednakże oferują pewne przywileje dla najlepszych dyplomatów. Civilization V działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który oferuje pełną obsługę DirectX 11. Dzięki temu obserwowane mapy są pełne szczegółów, a roślinność poszczególnych kontynentów charakteryzuje się dużą różnorodnością. Civilization V oprócz rozbudowanego trybu dla jednego gracza umożliwia także rozgrywkę wieloosobową poprzez sieć Internet.        

Civilization Sid Meier's Civilization Beyond Earth: Rising Tide DLC STEAM 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization Beyond Earth: Rising Tide DLC STEAM Dodatek wymaga podstawowej wersji gry SM Civilization Beyond Earth do poprawnego działania!   Lubicie Sid Meier's Civilization Beyond Earth? Przypominamy, że jest to jedna z ciekawszych gier strategicznych, które obecnie są na rynku.  Mamy dla Was dobrą wiadomość. Studio Firaxis stworzyło dla fanów produkcji pierwsze, duże rozszerzenie o nazwie Rising Tide.    Prowadzenie ekspansji na morzach i oceanach, a co za tym idzie znacząco zwiększa się terytorium naszej rozgrywki. Poza tym będziemy mogli budować osady na wodzie (znaczne udogodnienie) oraz wydobywać surowce pod jej powierzchnią. W zasadzie możemy stworzyć państwo w oparciu o dobra morskie. Brzmi nieźle, ale... Twórcy przygotowali dla nas różnego rodzaju zagrożenia, które stanowią znaczne utrudnienie. Głębinowe monstra nie śpią...   Dyplomacja w Rising Tide zdaje się być znacznie bardziej dynamiczna. Pertraktacje z konkurentami nabierają nowego znaczenia. Liderzy opozycyjnych frakcji posiadają bardziej rozbudowane osobowości. aby uzyskać jakiekolwiek porozumienie musimy wziąć pod uwagę historię danej postaci oraz sytuację geopolityczną. Te dwa czynniki mają ogromny wpływ na nawiązywanie relacji oraz prowadzenie jakichkolwiek rozmów. Przykładowo jesli przyprzemy wybranego rywala do muru, może on dość niespodziewanie wstąpić na ścieżkę wojenną. Każda zmiana w rozgrywce może prowadzić do całkowitej zmiany frontu.   Do innych nowości możemy śmiało zaliczyć - cztery nowe frakcje, nowy system artefaktów, jednostki hybrydowe (łączymy doktryny) , całkowicie nowe środowiska. Jak sami widzicie, twórcy przygotowali zatem sporo zmian, a co za tym idzie będzie się działo :)

Civilization Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat DLC STEAM 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat DLC STEAM   (Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry)   Nowy Wspaniały Świat (brave New World) to drugi już dodatek do rewelacyjnej strategii turowej o tym samym tytule. Rozszerzenie dodaje 9 kolejnych grywalnych nacji, wśród których znajdziemy między innymi Polskę z Kazimierzem III Wielkim na czele. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Firaxis Games.   Nowy Wspaniały Świat wprowadza szereg nowości do podstawowej wersji gry. Twórcy oprócz dziewięciu nacji, dodali także ogrom nowych jednostek (wśród nich polska husaria), budynków, jak również pokusili się o wprowadzenie systemu ideologicznego, nowych ustrojów społecznych i technologii.   Duży nacisk położono na aspekt kulturowy. Gracze mogą teraz wspierać popularnych artystów, by ci rozsławiali ich kraj na arenie międzynarodowej. Oprócz rozbudowanego systemu kulturowego, użytkownicy muszą zadbać również o odpowiednie szlaki transportowo-handlowe, dzięki czemu umożliwią dostęp do własnych dóbr, zarówno materialnych, jak i kulturowych.   W grze pojawiły się kolejne cudy świata – wśród nich znajdziemy między innymi amerykański Broadway czy grecki Partenon. Domorośli stratedzy mają teraz możliwość uczestniczenia w Światowym Kongresie, na którym podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące istnienia wszystkich nacji.    

Civilization Sid Meier's Civilization: Beyond Earth STEAM 36.90zł lub 369pkt Kup! Więcej info

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth STEAM   Kolejna odsłona niezwykle popularnej serii strategii pt. Civilization. Tym razem jednak studio Firaxis Games zabiera nas do całkiem innego uniwersum. Odtąd ludzkość poszukuje nowych terytoriów. Gracz ma za zadanie pokierować kolonistami na nowej, dotąd nieznanej planecie.   Całość rozpoczyna się w połowie XXIII wieku. Jedna rozgrywka natomiast może trwać nawet do 4 tysięcy lat. Twórcy zachowali podstawowe zasady rozgrywki znane z poprzednich części. Zadaniem gracza jest objęcie dowództwa nad niezwykle ważną misą - zbadaniem oraz kolonizacją nowej planety. Mapa została podzielona na heksy, na których to przebywać mogą jedynie pojedyncze jednostki.    Całkowitą nowością jest opóźnienie lądowania frakcji kolonistów odpowiedzialnych za inne zadania. Zanim pojawią się na mapie inni koloniści (z troszkę bardziej ulepszonym sprzętem, aby nadgonić już rozpoczętą rozgrywkę), gra dotyczy tylko gracza oraz lokalnej flory i fauny. Nasza początkowa kolonia, rzecz jasna, jest niezwykle podatna na niebezpieczeństwa. Dlatego Twoim nadrzędnym zadaniem jest ochrona osadników zanim stworzysz pełnoprawne miasto. Również model rozwoju technologi uległ znacznym zmianom. Gracz znajduje się pośrodku gałęzi rozwoju i to od niego w głównej mierze zależy, które dziedziny chciałby rozwijać.   Dyplomacja w grze nabiera nowego wymiaru. Odtąd możemy podejmować znacznie więcej tematów z innymi przywódcami, a szpiedzy dostarczają nam większej ilości informacji. Co więcej, wprowadzono również system questów. Są one nie tylko istotnym urozmaiceniem dla całej tej produkcji, ale dzięki nim możemy uzyskać niewielką przewagę w grze. Misje poboczne umożliwiają poznanie fabuły całości nadając tym samym pole do popisu wyobraźni gracza.    

Civilization Sid Meier's Civilization VI + DLC CDKey, KLUCZ STEAM 115.90zł lub 1159pkt Kup! Więcej info

Civilization VI CDKey, Klucz STEAM   Aby odberać DLC kliknij kluczyk. Kod zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie!   Klasyczna strategia turowa w nalepszym wydaniu? Civilization VI to prawdziwy rarytas dla fanów tego gatunku. Najnowsza odsłona gry wprowadza wiele nowości, które zdecydowanie wpłyną na satysfakcję z gry.    Twórcy położyli duży nacisk na wprowadzenie wielu zmian, będących bolączką w Civ V. Zmienia się rozwój miast. Tym razem mogą one zjmować więcej niż jedno pole na mapie w związku z rosnącą liczbą mieszkańców. To Ty decydujesz, w którym miejscu chcesz stworzyć nową dzielnicę. Poza tym dzielnice podzielone są na kategorie. Oczywiście każda dzielnica może dostarczyć określony bonus. Tworząc część handlować zwiększysz przychód itd.   Rozwój naukowy odgrywa ogromną rolę w trakcie budowania swojego imperium. Niemalże każdy wynalazek posiada własny miniquest, umożliwiający zdobycie dodatkowej premii do badań nad daną technologią. Dobrze zastanów się nad stworzeniem pierwszego miasta! Te ulokowane bliżej mórz umożliwią szybszy rozwój technologii morskich. Miasta założone w centrum kontynentu oczywiście wpłyną na specjalizacje takie jak np. rolnictwo lub wydobycie surowców.   Często nie unikniesz konfliktu zbrojnego, a więc dobrze się przygotuj. Nowe Civilization wprowadziło zmianę polegającą na tym, że tylko pojedyncza jednostka może zajmować obszar danego pola. Niektóre z jednostek możemy dołączyć do innej jak np. wieże oblężnicze oraz rycerzy. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem pokojowych rozwiązań skorzystajj z systemu dyplomacji. Każdy przywódca posiada indywidualne zachowanie oparte na wewnętrznej polityce oraz stosunkach z sąsiadami.

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Obsługa klienta
(+48) 22 4275622
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00