zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Email:
zamknij Sprawdź!
Call of Duty Call of Duty: Ghosts STEAM 34.90zł lub 349pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Ghosts STEAM   Call of Duty: Ghosts to kolejna część niezwykle popularnej serii strzelanin pierwszoosobowych. Tym razem gracze przeniosą się w niedaleką przyszłość, by wraz z oddziałem Duchów zapuścić się głęboko na teren wroga, wykonując niezwykle niebezpieczne misje. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Infinity Ward, które ma na swoim koncie rewelacyjne Call of Duty: Modern Warfare.   Call of Duty: Ghosts przenosi nas do czasów, w których Stany Zjednoczone nie są już supermocarstwem. Do tego miana aspiruje nowopowstały twór – Federacja Krajów Ameryki Południowej. Gra cechuje się wciągającą fabułą, która poparta jest wartką akcją z licznymi, często nieoczekiwanymi zwrotami. Za historię odpowiedzialny jest Stephen Gaghan, który na swoim koncie ma takie filmy, jak Regulamin Zabijania, Traffic czy tez Syriana.   Call of Duty: Ghosts to swoisty miks rozwiązań znanych z poprzednich części z zupełnie nowymi pomysłami. Trzon rozgrywki wciąż stanowi wartka akcja z niezwykle efektownymi, oskryptowanymi scenami. Wśród nowości warto wymienić przede wszystkim psa, który towarzyszy oddziałowi Duchów podczas poszczególnych misji. Wesprze on nas nie tylko w walce, ale także w rozpoznaniu terenu oraz zastraszaniu przeciwników.   Zmian nie zabrakło także w trybie wieloosobowym. Gracze mogą dostosować wygląd swoich żołnierzy według własnych upodobań. Po raz kolejny pojawi się system rozwoju sieciowego alter-ego. Lokacje zaprojektowane z myślą o poszczególnych trybach będą teraz wrażliwe na ostrzał, co zaowocuje realnym zmianom zachodzącym w czasie rzeczywistym. Pojawią się także nowe tryby – Cranked, Squad oraz Search & Rescue.    

Call of Duty Call of Duty: Modern Warfare 3 STEAM 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Modern Warfare 3 STEAM   Call of Duty odchodzi od swoich pierwotnych korzeni i odsuwa na bok realizm na rzecz bardziej wartkiej i spektakularnej akcji. Meritum gry jest single player, który dostarcza wielu ciekawych scenariuszy rozsianych terytorialnie po całym świecie. Gra jest wyreżyserowana tak, aby zaskoczyć i wstrząsnąć zmysłami gracza. Całość jest przedstawiana jako retrospekcja byłego agenta służb specjalny, podczas przesłuchań go w tajemniczych okolicznościach. Twórcy gry chcieli zrealizować wszystkie aspekty na najwyższym poziomie, stawiając na destrukcję otoczenia i szczegółowość.   Bodaj najbardziej spektakularny shooter na świecie doczekał się już kilka odsłon, w najnowszej wersji 4, o dziwo jest mowa jedynie o czasach nam współczesnych. Producenci zechcieli odświeżyć cykl i zaoferować coś na miarę dzisiejszych potrzeb, albowiem jak mówi przysłowie : „ ...jutro tworzymy dziś”. To wyszło samej grze jedynie na dobre.  I tak oto,   zamiast następnego z kolei odcinka zmagań z hitlerowcami, snuje się pełna przygód opowieść o dzielnych chłopcach US Army i poddanych jej królewskiej mości – Elizabeth II – królowej  Wielkiej Brytanii. Na teren mniej lub bardziej heroicznych wyczynów składają się wiecznie konfliktogenne obszary Bliskiego Wschodu, ale też ex – republik dawnego CCCP (Związku Radzieckiego). Pomysł z pozoru jedynie wydaje się mało oryginalny, bynajmniej na chwilę obecną na pewno jest o niebo bardziej zachęcający, aniżeli niekończące się potyczki w okupowanej Normandii. To bowiem przywilej poprzednich wersji Call of duty.    

Call of Duty Call of Duty: Black Ops 2 STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops 2 STEAM    Call of Duty: Black Ops II to kolejna, dziewiąta już odsłona słynnej serii strzelanin pierwszoosobowych, w której co roku zakochują się miliony graczy. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Treyarch, które ma spore doświadczenie w tworzeniu tego typu gier.   Black Ops II po raz pierwszy w historii serii przenosi nas w niedaleką przyszłość i opowiada wyimaginowany konflikt futurystyczny. Jest rok 2025, a świat ogarnęła kolejna zimna wojna, tym razem między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Kwestią sporną stały się tym razem cenne surowce wykorzystywane do produkcji elektroniki. Podczas rozbudowanej fabuły wcielimy się w postać Davida Masona, który jest synem znanego z pierwszej części Alexa Masona. Na przestrzeni kolejnych misji spotkamy wiele znanych postaci, wśród których warto wymienić Wiktora Reznowa czy Franka Woodsa.   Black Ops II przenosi nas w niedaleką przyszłość. Jest to okazja do przetestowania prototypowego wyposażenia, o którym w dotychczasowych odsłonach serii można było jedynie pomarzyć. Pojawią się cyfrowo wspomagane karabiny snajperskie, które ukażą wrogów kryjących się za przeszkodami, zwykłe karabiny zostaną zaopatrzone w ładunki elektryczne, a kombinezony żołnierzy posiadać będą wbudowany komputer, informujący nas o sytuacji na polu bitwy.   W kampanii dla jednego gracza użytkownik może zdecydować, czy aktualnie chce ze snajperką w ręku osłaniać swoich towarzyszy, czy też woli wkroczyć w centrum akcji z pokaźną strzelbą na ramieniu. Po raz pierwszy w historii serii pojawia się także tryb Strike Force Operations, który zmusi nas do wyboru jednej z kilku dostępnych misji. Reszta z nich, zważając na nasz wybór, zostanie zablokowana. Rozwiązanie to ma sprawić, iż kolejne przechodzenie kampanii dla jednego gracza będzie zupełnie innym doświadczeniem, niż za pierwszym razem.   Silnik graficzny został wzbogacony o nowe możliwości. Poprawiono przede wszystkim fizykę postaci, a także zwiększono destruktywność otaczającego nas otoczenia. Wszystko to składa się na niesamowicie zrealizowane lokacje, które na długo zapadną w naszej pamięci.    

Call of Duty Call of Duty: Advanced Warfare STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Advanced Warfare STEAM   Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnego cyklu strzelanek FPP. Za produkcją stoją byli pracownicy Visceral Games, którzy wspólnie dołączyli do studia Sledgegammer Games. Twórcy zabierają nas do 2054 roku, gdzie trwa prawdziwa walka pomiędzy prywatnymi korporacjami militarnymi. Gracz będący świetnie przeszkolonym żołnierzem musi wziąć udział w tej morderczej rywalizacji, aby zapanować nad ogarniającym świat chaosem.   Akcja gry rozpoczyna się w przyszłości, w 2052 roku. Jedna z prywatnych korporacji militarnych - ATLAS Corporation dowodzonej przez Jonathana Ironsa. Irons chce uratować ludzkość, która cierpi z powodu roztaczającej się wojny. Atak na wojsko i infrastrukturę znacznie odbił się na kondycji ówczesnej cywilizacji.    Rozgrywka zabiera nas na futurystyczne pole walki. Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, czy warunki fizyczne naszego bohatera to nie wszystko. W związku z daleko rozwiniętym postępem technologicznym twórcy serwują nam pełną gamę różnego rodzaju gadżetów i nowoczesnych pojazdów wojennych. Żołnierze posiadają egzoszkielety, które zwiększają siłę użytkowników, umożliwiają im skoki na dalekie odległości, wspinaczkę po pionowych ścianach budynków oraz zaawansowany kamuflaż. Gracz ma do dyspozycji drony zwiadowcze, hoverbikes (unoszące się w powietrzu) i rozstawiane osłony, chroniące przed atakami oponentów.   Twórcy duży nacisk położyli również na swobodę w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu schemat walki nie jest linearny. Broń palna (pistolety i karabiny), to nie jedyny oręż naszego żołnierza. Do dyspozycji możemy również otrzymać broń energetyczną. Warto wspomnieć, iż całości towarzyszy skrupulatnie dopracowana szata graficzna oraz odwzorowanie scen walki.      

Call of Duty Call of Duty Infinite Warfare CDKey, KLUCZ STEAM 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Call of Duty Infinite Warfare CDKey, Klucz STEAM   CoD Infinite Warfare zabierze Cię do całkiem nowego uniwersum, w którym kraje łączą się tworząc sojusz - United Nations Space Alliance. Pragnienie podboju kosmosu zaczyna mieć zupełnie nowy wymiar. Niestety nie każdy podziela ekspansywny entuzjazm. Po przeciwnej stronie staje Settlement Defense Front - organizacja, która pragnie pokrzyżować szyki UNSA. Zostaniesz kapitanem Reyesem, który obejmuje dowodzenie nad potężnym statkiem wojennym Retribution i to od Ciebie zależeć będzie wynik walki z SDF.   Poza nowym uniwersum CoD może się pochwalić również zmianami w samej rozgrywce. Całość nadal ma charakter pierwszoosobowej strzelanki, ale poza walką naziemną przyjdzie Ci zmierzyć się z przeciwnikami w przestworzach. Zasiądź za sterami myśliwca Jackal! Te kosmiczne starcia wyglądają naprawdę efektownie. Retribution jest naszą bazą, gdzie możemy wybrać kolejne misje fabularne. Oczywiście twórcy nie zapomnieli o ograniczonych ekranach ładowania, aby rozgrywka zachowała swoją płynność.

Call of Duty Call of Duty: Black Ops STEAM 67.90zł lub 679pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops STEAM   Call of Duty odchodzi od swoich pierwotnych korzeni i odsuwa na bok realizm na rzecz bardziej wartkiej i spektakularnej akcji. Meritum gry jest single player, który dostarcza wielu ciekawych scenariuszy rozsianych terytorialnie po całym świecie. Gra jest wyreżyserowana tak, aby zaskoczyć i wstrząsnąć zmysłami gracza.   Całość jest przedstawiana jako retrospekcja byłego agenta służb specjalnych. Gra rozpoczyna się w momencie gdy główny bohater jest przesłuchiwany w tajemniczych okolicznościach. Twórcy gry chcieli zrealizować wszystkie aspekty na najwyższym poziomie, stawiając na destrukcję otoczenia i szczegółowość.    

Call of Duty Call of Duty: Black Ops 3 CDKey, Key STEAM 89.90zł lub 899pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: Black Ops 3 CDkey, Key STEAM   Activision wraca w wielkim stylu z nową odsłoną Black Opsa. Twórcy chyba mocno zachłysnęli się dobrodziejstwami przyszłości (a szkoda, bo lubiliśmy realia II wojny światowej), a co za tym idzie znowu przyjdzie nam zmierzyć się z mocno futurystycznym konfliktem. Jest 2065 rok, 40 lat po wydarzeniach z poprzedniej części (gdzie Raul Menendez zorganizował atak dronów), konflikt zdaje się być znacznie bardziej gwałtowny...   Zdaje się, że sojusznicy wyciągnęli lekcje i tworzą specjalny system obronny, mający na celu oszczędzić wiele istnień przed katastrofalnymi skutkami wojny. Niestety obrona technologiczna to tylko jedna strona medalu. Ludzkość boryka się ze zmianami klimatycznymi, kończącymi się surowcami oraz ideologicznym starciami na linii przeciwnicy-zwolennicy modyfikacji genetycznych, czy implantów. Społeczeństwo staje na krawędzi chaosu. Całą sytuację zaostrzają działania wojska, które wykorzystuje na swoje potrzeby super-żołnierzy jednostki Black Ops.    Historia rozpoczyna się od zaginięcia jednej z drużyn komandosów. Jak nie trudno odgadnąć zadaniem gracza jest odnaleźć kompanów oraz poznać prawdę o tym w jaki sposób wyciekły tajne dane rządowe i do czego mogą posłużyć. Spektakularne starcia, z których znamy studio Activision, niezwykle ubarwiają całą rozgrywkę, a co za tym idzie przyjdzie Wam wziąć udział w jednym z najkrwawszych konfliktów serii.   Oczywiście do swojej dyspozycji mamy rozbudowaną kampanię singleplayer, którą możemy przejść razem z trzema innymi graczami w trybie kooperacji. Mapy są zdecydowanie większe i bardziej rozbudowane, dzięki czemu w przeciwieństwie do innych CoDów, walka będzie bardziej dynamiczna i nieskrępowana. Każdą z misji rozpoczynamy w specjalnym bunkrze, gdzie możemy rozdysponować punkty umiejętności, czy dobrać ekwipunek.   Tryb multiplayer? Na początku wybieramy jednego z dziewięciu wyspecjalizowanych żołnierzy. Jak nie trudno zgadnąć posiadają oni szereg indywidualnych umiejętności oraz specjalny ekwipunek. Cała rozgrywka mimo, że odbywa się na mniejszych mapach jest równie emocjonująca i dynamiczna, co w poprzednich odsłonach. No i... zombie :)

Call of Duty Call of Duty: WWII CDKey, Klucz 209.90zł lub 2099pkt Kup! Więcej info

Call of Duty: WWII CDKey, Klucz  Klucz zostanie wysłany najpóźniej w dniu oficjalnej premiery.   Zaciekli fani serii Call of Duty wręcz żądali powrotu do korzeni gier akcji w scenerii II wojny światowej. Kolejna odsłona o nazwie Call of Duty: WWII jest bez wątpienia odpowiedzią na te wymagania. Celem zespołu, rozwiającego ten tytuł, Sledgehammer Games było przede wszystkim wierne odtworzenie zawieruchy wojennej. Twórcy położyli również duży nacisk na odwzorowaniu współpracy żołnierzy uczestniczących w bitwach. Chociaż produkcja nie odstępuje od kanonów wyznaczonych przez poprzednie części serii, autorzy zdecydowali się zaimplementować kilka ryzykownych rozwiązań. Tym samym wprowadzony został szereg zmian i ulepszeń w mechanice gry. Standardowo, oprócz kampanii dla jednego gracza, pozycja oferuje szeroką paletę opcji dla fanów zabawy wieloosobowej w tym rozbudowany moduł z Zombie w roli głównej.   Prześledź losy niewielkiego oddziału słynnej 1. Dywizji Piechoty Czerwonej, prowadzonej przez "Czerwonego" Danielsa, młodego żołnierza w Teksasie. Deweloperzy kładą szczególny nacisk nie tylko na okazanie jego relacji z poszczególnymi członkami zespołu, ale także na przedstawianiu współpracy aliantów z nazistowskimi agresorami. Zgodnie z mottem, że w czasie wojny nikt nie walczy samotnie, podczas przygód przyjdzie nam wesprzeć francuski ruch oporu lub dołączyć do brytyjskich żołnierzy. Dostępne w grze misje pozwalają graczom na uczestniczeniu w kluczowych bitwach (inwazja w Normandii, ofensywa w Ardenach, wyzwolenie Paryża, a wreszcie marsz do Berlina).

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00