zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Gadu Gadu: 60861824
Nr. tel: (+48) 22 4275622
Email:
zamknij Sprawdź!
Assassin's Creed Assassin's Creed Revelations CDKey, Klucz UPLAY 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed Revelations CDKEY, Klucz UPLAY Mroczny i oślizły świat średniowiecza jest tu charakterystyczny na każdym kroku. Tutaj wszelakie postaci są podejrzliwe wobec gracza i w każdej chwili mogą zawiadomić straże, które zrobią wszystko by unicestwić Assasyna.   Ta gra komputerowa spod warsztatu - Ubisoft naprawdę wciąga. Jest rok 1191 - akcja rozgrywa się z chwilą III wyprawy krzyżowej. Gracz jest członkiem tajemnego bractwa Asasynów, znanego inaczej jako - Altaïr ibn al-Ahad. Jego nadrzędnym sensem istnienia jest wyeliminowanie z życia owych dziewięciu historycznych postaci, orędowników wypraw krzyżowców, albowiem, to oni są odpowiedzialnymi za bezmiar cierpienia wielu niewinnych ludzi po obu stronach konfliktu.   A wszystko dzieje się w ziemi świętej - Jerozolima, Damaszek, Akka, Masjaf, a także na terenie Arsuf. Tu liczy się każdy ruch, bo historia mogłaby wyglądać inaczej. Sama gra ma wiele kontynuacji, już od swego zarania – Assassin's Creed II ,Assassin's Creed: Brotherhood, a także  Assassin's Creed: Revelations…    

Assassin's Creed Assassin's Creed 3 CDKey, Klucz UPLAY 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed III CDKey, Klucz UPLAY   Assassin’s Creed III – choć z trójką w nazwie, jest tak naprawdę piątą już odsłoną opowiadającą o przygodach legendarnych asasynów. Wcielamy się w niej w kolejnego przodka Desmona Milesa, a będzie nim tym razem Connor – owoc miłości angielskiego żołnierza i indiańskiej kobiety.   Historia trzeciej części rozpoczyna się w momencie, gdy rodzima wioska Connora zostaje zrównana z ziemią, a on sam poprzysięga sobie dociekanie sprawiedliwości, nie przystając do żadnej z ważnych frakcji. Dzięki temu Assassin’s Creed III pozbawiony jest charakterystycznego podziału na dobro i zło. Każde wydarzenie gracze mogą zinterpretować na swój sposób, by w późniejszym czasie wyrobić sobie odpowiednie zdanie na jego temat.   Trzecia część przenosi graczy w zupełnie nieznany dotąd serii okres historyczny. Akcja rozgrywa się w latach 1753-1783 w Ameryce Północnej. Dzięki temu podczas gry weźmiemy udział w kreowaniu niepodległości przez Stany Zjednoczone, będziemy świadkami wielkiego pożaru Nowego Jorku, a także powalczymy podczas oblężenia Bostonu, prowadzonego przez George’a Washingtona. Historyczne wydarzenia będą miały wymierny wpływ na wykreowany świat.   Podstawowe założenia gry nie zostały zmienione. Wciąż poruszamy się jako wyszkolony zabójca, który tym razem poza ukrytym ostrzem korzysta także z charakterystycznego tomahawka. Connor został zaopatrzony w masę nowych animacji, które jeszcze bardziej urealniają już i tak realistyczną rozgrywkę. Duży nacisk położono także na poruszanie się po drzewach i polowanie na dzikie zwierzęta.   Wszystkie te nowości sprawiają, że gracze otrzymują dobrze znaną rozgrywkę w zupełnie nowych, znacznie ładniejszych szatach.    

Assassin's Creed Assassin's Creed IV: Black Flag CDKey, Klucz UPLAY 29.90zł lub 299pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed IV: Black Flag  CDKey, Klucz UPLAY   Assassin's Creed IV: Black Flag to następna odsłona niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji opowiadających o legendarnym zakonie asasynów. Tym razem gracze przenoszą się na tereny Morza Karaibskiego, by wcielić się w postać siejącego postrach pirata. Za tytuł odpowiedzialne jest studio deweloperskie o nazwie Ubisoft. W czwartej części serii gracze wcielają się w postać Edwarda Kenwaya – pirata działającego na terenie Morza Karaibskiego i dziadka głównego bohatera z poprzedniej części serii. Historia rozpoczyna się dwa lata po zakończeniu hiszpańskiej wojny sukcesyjnej, czyli w złotej erze piractwa. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, także i w tej na drodze gracza stanie wiele historycznych postaci. Warto tu wymienić legendarnego pirata Czarnobrodego, Benjamina Hornigolda, czy Charlesa Vane’a.   Assassin’s Creed IV oferuje ogromny, otwarty świat podzielony na 50 mniejszych lokacji, wśród których znajdziemy aż trzy duże miasta – Hawanę, Kingston oraz Nassau. Nie zabraknie również mniejszych miejscowości czy chociażby wiosek rybackich. Na odkrycie czekają także jaskinie po brzegi wypełnione skarbami i skrywające tajemnice bezludne wyspy. Do każdego miejsca gracze mogą się dostać za pomocą własnego statku – Jackdaw, który można ulepszać za zdobyte pieniądze.   Czwarta część rozwija rozgrywkę znaną z poprzednich odsłon. Wśród nowości warto wymienić możliwość nurkowania w celu odkrywania nowych skarbów czy chociażby polowanie na rekiny. Usprawniono także bitwy morskie, które są teraz o wiele bardziej emocjonujące.   Assassin’s Creed IV posiada również tryb wieloosobowy z nowym modułem Game Lab. Pozwala on na tworzenie własnych zasad rywalizacji, wybierając spośród 200 różnorodnych czynników.        

Assassin's Creed Assassin's Creed: Rogue CDKey, Klucz UPLAY 39.90zł lub 399pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed: Rogue CDKey, Klucz Uplay   Gra Assassin's Creed: Rogue jest kontynuacją bestsellerowej gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać Shay'a Cormacka, z pochodzenia anglika, który trafia do załogi statku dowodzonego przez kapitana Adewale. Za produkcję tytułu po raz kolejny odpowiada koncern Ubisoft, znany m.in. z wcześniejszych odsłon serii Assassin's Creed.    Akcja gry rozgrywa się w drugiej połowie XVIII wieku w czasach Wojny Siedmioletniej. Główny bohater, reprezentant zakonu asasynów po wstrząsających wydarzeniach, których doświadczył podczas jednej z misji, postanawia przejść na drugą stronę konfliktu. Odwraca się od bractwa i rozpoczyna współpracę z zakonem templariuszy. Podczas rozgrywki zwiedzamy trzy główne lokalizacje tj. Nowy Jork (wiernie odtworzony!), Dolinę Rzeki (północną część Północnoamerykańskiego kontynentu) oraz wody Oceanu Atlantyckiego. Zwiedzać będziemy także inne lokacje oraz miasta w różnych częściach świata.   W temacie sposobu rozgrywki wiele się nie zmieniło w porównaniu do poprzednich części serii. Mamy do dyspozycji główny wątek gry oraz dodatkowo wiele zadań pobocznych. Nie mamy jednak złudzeń, iż będzie to jedna z najmroczniejszych części AC. Fani bractwa assassynów zaciśnijcie zęby! Zakon templariuszy welcomes U!

Assassin's Creed Assassin's Creed: Unity CDKey, Klucz UPLAY 49.90zł lub 499pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed: Unity CDKey, Klucz UPLAY   Assassin's Creed Unity jest kolejną odsłoną kultowej serii gier wyprodukowanych przez Ubisoft. Akcja tej części toczy się w XVIII wiecznym Paryżu w czasach Rewolucji Francuskiej. Gracz wciela się w członka bractwa Asasynów o imieniu Arno.   Tłem dla wątku fabularnego jest sytuacja społeczna, która miała miejsce w tamtych czasach. Wszechogarniający chaos związany z buntem ludności zostaje wykorzystany przez arystokrację. To właśnie do gracza należy zadanie walki z wyższymi sferami, aby pomóc ucieleśnionym. Co więcej, główny bohater będzie często kierował się pobudkami osobistymi, które mają wpływ na jego obecne losy.   Twórcy gry postarali się, aby rozgrywka była usytuowana w znanych miejscach francuskiej stolicy i dokładnie odwzorowali znane paryskie miejsca: rzekę Sekwanę czy katedrę Notre Dame. Gra toczy się z perspektywy trzeciej osoby. Kontrola bohatera odbywa się w trybie dla pojedynczego gracza zarówno w trakcie, jak i poza misjami na zasadzie eksploracji wolnego świata. Sama rozgrywka została znacznie rozbudowana i usprawniona, aby styl parkour znany z poprzednich części był jeszcze bardziej płynny i naturalny. Odtąd bohater potrafi również się skradać. Walka stała się bardziej wymagająca, a przeciwnicy wytrzymalsi. Trudniejsza rozgrywka zapewne przypadnie do gustu szerszemu gronu fanów serii.   Znacznie rozbudowano rozwój umiejętności głównego bohatera. Zdobyte punkty doświadczenia można rozdysponować w poszczególnych kategoriach - skradania się, walki i nawigacji. Ponadto, gracz może dobrać strój oraz wyposażenie. Ważnym rozwiązaniem Assassin's Creed: Unity jest wprowadzenie trybu kooperacji online dla czterech graczy. Wiele misji wymaga ścisłej współpracy uczestników.    

Assassin's Creed Assassin's Creed: Syndicate CDKey, Klucz UPLAY 74.90zł lub 749pkt Kup! Więcej info

Assassin's Creed: Syndicate CDKey, Klucz UPLAY   Epoka wiktoriańska, Londyn, ucisk robotników - coś Wam to mówi? Ubisoft przedstawia nam zupełnie nową historię, nowe realia oraz nowe wyzwania. Fani zakonu Assassynów (może pośrednio fani Templariuszy) będziecie z pewnością zadowoleni. Po raz kolejny przyjdzie nam sprawdzić swoje umiejętności w pełnym dynamicznej akcji sandboksie.   Jak na Assassin's Creed przystało twórcy wrzucają nas w sam środek fikcyjnego konfliktu. Świat stoi nad przepaścią i oczywiście, aby przywrócić porządek bohater potrzebny jest od zaraz! Rewolucja przemysłowa stanowi główne tło, dla całej rozgrywki. Wyzysk klasy robotniczej przez kapitalistów zdaje się nie mieć końca. Stolica imperium brytyjskiego pęka w szwach od wszystkich tych, chcących polepszyć swój byt. Na czele walczących z uciskiem staje młodzieniec zwany Jacobem Frye'em - członkiem assassynów, którego nadrzędnym celem jest wzniecenie buntu przeciwko magnatom przemysłowym.   Nie brakuje jednak nowości. Syndicate serwuje nam możliwość gry dwoma głównymi bohaterami - ww. Jacobem oraz Evie, jego bliźniaczą siostrą. Z jednej strony porywczy, agresywny chłopak, a z drugiej zdroworozsądkowa, spokojna niewiasta :) Wybór postaci ma istotny wpływ na sposób wykonywania misji fabularnych. Oczywiście dowolna eksploracja otoczenia pozostaje bez zmian. Będziemy również mieli do swojej dyspozycji nowe, spektakularne bronie, szerzące postrach wśród przeciwników. Nawet ataki z ukrycia nabierają zupełnie nowego znaczenia. Poza tym gang Jacoba umożliwia nam zdobywanie wpływów w poszczególnych dzielnicach Londynu.    AC: Syndicate jest z pewnością tytułem wartym uwagi chociażby ze względu na samo tło fabularne. Ubisoft zdążył nas przyzwyczaić fenomenalnej oprawy graficznej oraz ciekawych realiów. Rewolwery, kastety, dyliżanse, maszyny parowe... chyba niczego nam nie zabraknie :) Polecamy wszystkim fanom serii jak i tam, którzy uwielbiają zanurzyć się w prawdziwych grach akcji.

Aktualności

 • 26.02.2017r.
  Ważne! Zakupy gier pakietowych SUPERHOT, Lords of The Fallen...

  Uwaga! Uwaga! Wszystkich kupujących prosimy o cierpliwość. W związku z dużą popularnością oferty czekamy na uzupełnienie dostawy. W tym tygodniu kody będą ponownie dostępne. Jak tylko je otrzymamy i dodamy do bazy Wasze zamówienia zostaną natychmiast sfinalizowane. Opóźnienie dostawy dotyczy gier: B...

 • 12.02.2017r.
  Nagradzamy opinie!

  Uwaga! Uwaga! Specjalnie dla naszych klientów mini nagrody za opinie w programie Ceneo! Każdy kto wystatwi rzetelną opinię dotyczącą zakupu może liczyć na 3% kupon rabatowy (bez daty ważności!). Jak to działa? Każda osoba, która dokona zakupu bezpośrednio w naszym sklepie (www.fabrykakluczy.pl od wł...

 • 27.01.2017r.
  PayPal wraca!

  PayPal powrócił! Pragniemy poinformować, że powróciła do naszego sklepu metoda płatnicza - PayPal. Oczywiście jeśli posiadasz kartę płatniczą również spokojnie zrealizujesz swój zakup. W tym celu PP działa równie przejrzyście i zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo zakupów ;) W związku z tym, że testuj...

 • 10.10.2016r.
  Punkty FIFA 17 - Zgarnij zniżkę!

  Każdy kto dokona zakupu w naszym sklepie gry podstawowej może zyskać jeszcze więcej!!! Dla fanów tej niezwykle popularnej gry sportowej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, którym obniżycie koszt punktów FIFA 17. Nie posiadasz jeszcze swojej kopii? Zerknij tutaj. Jeśli posiadasz już swoją kopię g...

 • 28.09.2016r.
  FIFA 17 - wysyłka o północy!

  Przypominamy, że wysyłka wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie odbędzie się o północy (no może dla niektórych kilka chwil później). Kody już czekają na wbicie do bazy..., ale chcemy Was poprosić o cierpliwość. Electronic Arts wymaga od każdego sprzedawcy wstrzymania się właśnie do północy....

Więcej wiadomości

Kontakt

Gadu Gadu
Marcin: 60861824
Ewa: 49106157
Krzysiek: 44275381
E-mail
Obsługa klienta
(+48) 22 4275622
Godziny pracy
Pn - Nd: 10:00 - 20:00