zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!
Diablo 3

Diablo 3 Battlechest (Diablo 3 Standard + Reaper of Souls) CDKey, Klucz

Dostępny Wysyłka 1 min
eu
official
90.74 zł lub 907pkt
Znalazłeś taniej?
Zgłoś nam!
Bananki.pl Bananki.pl Wysyłka Produkt cyfrowy

Zgłoś nam gdzie znalazłeś taniej grę

Plusy

 • Nowa klasa postaci - Krzyżowiec
 • Cały nowy akt!
 • Usprawniony system zdobywania łupów
 • Tryb przygodowy

Minusy

 • Limit poziomu zwiększony do 70 i póki co tylko 70 :(
 • Nigdy niekończący się grind :)

Opis gry

Diablo III + Diablo III: Reaper of Souls DLC CDKey, Klucz

 

Kupując pakiet produktów Diablo 3 otrzymujesz:
* klucz do gry podstawowej oraz klucz do dodatku.

 

 

Diablo III to kolejna część znakomitej serii hack’n’slash, stworzonej przez osławione studio Blizzard Entertainment. Akcja gry rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z drugiej części i kontynuuje wątek walki z najwyższym złem – Diablo.

Główne założenia rozgrywki pozostały niezmienione. Gracz zostaje rzucony w sam środek konfliktu dobra ze złem i wykorzystując swoje ponadprzeciętne umiejętności musi doprowadzić do triumfu Niebios. Deweloper udostępnił do dyspozycji graczy 5 grywalnych postaci, spośród których dwie należą do starych znajomych. Do wyboru mamy zatem barbarzyńcę, czarodzieja, łowcę demomów, szamana oraz mnicha.

 

Każda postać charakteryzuje się odmiennym stylem gry, przez co rozgrywka nabiera innego kolorytu w zależności od tego, kim gramy. Po raz pierwszy w serii gracz może wybrać płeć, jaką będzie posiadać jego alter-ego.

 

Diablo III wyróżnia się na tle swoich poprzedników kilkoma dość ważnymi szczegółami. Przede wszystkim zrezygnowano z drzewek umiejętności. Kolejne punkty są przydzielane automatycznie, a gracz może skupić swoją uwagę na dostosowaniu odpowiedniego sprzętu pod własny styl gry. Mniejszą rolę mają także mikstury lecznicze, które po części zostały wyparte przez leczące kule, wypadające z zabitych wrogów.

 

Trzecia część serii duży nacisk stawia na rozbudowane opcje społecznościowe. W grze znajduje się wbudowany czat, a cała rozgrywka odbywa się na specjalnie do tego przygotowanych serwerach. Dodatkowym motywem zachęcającym do grania jest system osiągnięć, który premiuje najbardziej skrupulatnych graczy.

 

 

Diablo III: Reaper of Souls DLC CDKey, Klucz

(Diablo III: Reaper of Souls do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji gry.)

 

W kolejnym rozdziale historii Sanktuarium, gracze podejmą wyzwanie rzucone przez Anioła Śmierci i wyruszą w pełną niebezpieczeństw podróż przez legendarną krainę Zachodniej Marchii. Punktem kulminacyjnym tym razem jest walka z Maltaelem, upadłym Archaniołem Mądrości. W dodatku, oprócz znanych już z Diablo III, pięciu bohaterów, pojawi się nowy - krzyżowiec. Blizzard przedstawia nową klasę postaci jako zakutego w ciężką zbroję i siejącego zniszczenie wojownika, który wykorzysta moc boskiego gniewu, aby pokonać wrogów!


Akt V to mroczny i przerażający rozdział w historii Sanktuarium, w którym gracze staną do ostatecznej walki z samą Śmiercią. Reaper of Souls pozwala nam wybrać między podążaniem za wątkiem fabularnym, a podążaniem wytyczonym przez siebie szlakiem prowadzącym przez Sanktuarium poprzez całkowicie nowy tryb gry.


Ponadto  w standardowym wydaniu Reaper of Souls znajdą się:


Limit poziomów zwiększony do 70,

 

* Nowe, potężne czary i umiejętności umożliwiające graczom wspiąć się na niespotykane dotąd wyżyny mocy,

 

* Tryb przygodowy: Nowy tryb rozgrywki, który pozwali graczom swobodnie przemieszczać się w świecie Sanktuarium i zapolować na dowolnego potwora,

 

* Zlecenia: Losowe cele do zrealizowania, dzięki którym gracze odkryją świat Sanktuarium na nowo i zdobędą wspaniałe nagrody,

 

* Szczeliny Nefalemów: Całkowicie losowo generowane podziemia, które zapewnią graczom setki godzin zabawy i umożliwią zdobycie nieprzeliczonych skarbów,

 

* Wieszczka: Potężny trzeci rzemieślnik, umożliwiający wzmacnianie i zmianę wyglądu wyposażenia.

 

 

Video

Instrukcja
1

Zaloguj się na stronie producenta
eu.battle.net

 

2

Wybierz opcję "Gry i kody"

 

3

Dodaj klucz do gry i zatwierdź

 

Wymagania minimalne

 • Windows Xp 32
 • Pentium D 820 2.8GHz
 • 1GB
 • GeForce 315 512MB / Radeon HD 4550
 • 12GB

Wymagania zalecane

 • Windows Vista 32
 • Core 2 Duo E6600 2.4GHz
 • 2GB
 • GeForce GTX 260 / Radeon HD 4870
 • 12GB

Opinie (1)

Chudy 18.07.2017 19:19

mineły 2 godziny i wciaż nie mam klucza i 0 kontaktu -.-