zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!
Sprawdź gameplay play
Rzut okiem na PlayerUnknown’s Battlegrounds
Battle Royale rośnie w siłę
Rzut okiem na PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds to bezsprzecznie jedna z ciekawszych gier, które kładą ogromny nacisk na emocjonujący tryb rywalizacji. Battle Royale, bo o nim mowa, wymaga od graczy refleksu i umiejętności. Co sprawia, że PB wyróżnia się z tłumu i warto po nie sięgnąć?

 

Ojciec gatunku wziął się za dopieszczanie swojej produkcji. Tutaj chyba zbyt dużo nie trzeba tłumaczyć. Całość dosłownie urzeka funkcjonalnością i dostarcza zabawy na dłuuugie godziny. W końcu głos fanów został dostrzeżony, a co za tym idzie PlayerUnknown bierze sobie do serca punktowane przez graczy błędy.

 

W starciach może wziąć udział aż do 100 graczy.

 

Każda z potyczek jest unikalna.

 

Różnorodność broni. Hyhy, czyli to co tygryski lubią najbardziej... Niemniej uzbrojenie się w prawdziwy arsenał jest nie lada wyzwaniem. 

 

Z czasem ogromna, dostępna w grze arena zmniejsza się zmuszając przeciwników do ciągłej walki. "The last man standing"? Zdecydowanie. Dynamika walk pozostaje na wysokim poziomie, ale... słyszeliśmy o legendzie gracza, który wygrał koczując gdzieś na boczkach areny. Można? Można :P


PB już zdołało sprzedać ponad 2 miliony kopii i cieszy się większością pozytywnych recenzji na Steam. Jak na grę w early access wynik jest zaskakujący. A jakie są Wasze spostrzeżenia? Czy uważacie, że PlayerUnknown’s Battlegrounds zdołało zdetronizować H1Z1: King of the Kill STEAM Key?

Jeśli jeszcze nie posiadacie swojej kopii to zapraszamy na stron
ę produktu Playerunknown's Battlegrounds STEAM Key. W naszym sklepie w najlepszej cenie!

Pamiętaj, że dokonując zakupu w Fabryce Kluczy otrzymujesz punkty rabatowe. Możesz je dowolnie rozdysponować w przyszłości obniżając ceny kolejnych zamówień.

Media

Gameplay
Screeny

Plusy

  • Niepowtarzalność starć
  • Dynamiczna akcja
  • Możliwość modyfikacji broni
  • 100 graczy w jednym starciu :)
  • Ojciec gatunku twórcą ;) - bierze pod uwagę głos graczy tym samym aktualizując grę

Minusy

  • Czekamy na usprawnienia silnika graficznego
  • Problemy z optymalizacją
  • Early access