zobacz
zamknij
YouTube
Twitter
zamknij Więcej...
zamknij
Email:
zamknij Sprawdź!
Rusza otwarta beta dla For Honor
Czas na rozróbę
Rusza otwarta beta dla  For Honor

Do zaplanowanej premiery pozostał jeszcze tydzień, ale od dzisiaj rusza otwarta beta o godzinie 15:00 i potrwa do niedzieli 12 lutego do 23:00. Otwarta beta jest świetnym tytułem dla wszystkich graczy, którzy chcą się upewnić i potwierdzić swoją chęć zakupu owej pozycji. Od dwóch dni jest możliwość pobrania bety, która waży 19 GB. Osoby które miały okazję uczestniczyć we wcześniejszej beta-testach nie będą musieli pobierać całości a jedynie niewielką aktualizację. Oczywiście w aktualnej odsłonie również mamy możliwość skorzystania z 9 klas postaci (po 3 z każdej frakcji) oraz sześć map. Rozgrywka, której możemy dodatkowo teraz spróbować to Eliminacje, które były zablokowane w poprzedniej fazie testów. Tryb ten polega na walce ośmiu wojowników, dwa teamy po 4 graczy a ich głównym celem będzie zwycięstwo w pięciu rundach. Oczywiście mamy również możliwość skorzystania z trybu Pojedynku oraz walk drużynowych w zespole po dwóch i po czterech graczy.


Powróci również tryb Wojna Frakcji - jest to tryb rozgrywki w której postęp w rozgrywce zaowocuje punktami dla wybranego przez nas wcześniej stronnictwa. Po osiągnięciu odpowiedniej kontroli terytorium na mapie świata. Frakcja, która zdobędzie przewagę nad większością terytoriów wygra i otrzyma specjalne nagrody. Oczywiście stronnictwa - Wojowników, Samurajów czy Wikingów - nie obowiązuje nas do gry wyłącznie nimi. 
Beta For Honor UPLAY cd key będzie dostępna na wszelkie platformy a premiera gry nastąpi 14 lutego. Mimo, że wypada to w Walentynki zachęcamy do sprawdzenia bety teraz i zakupu :)  Wybranka czy wybranek nie musi wiedzieć o wszystkim ;)

Media

Screeny

Plusy

  • Wciągający multiplayer
  • 3 popularne, wojownicze frakcje
  • Dynamiczna i świetnie odwzorowana walka pasująca do realiów frakcji
  • 6 różnych trybów

Minusy

  • -